K-LED Blizzard
Header
K-LED Blizzard

K-LED Blizzard

12/12/2017
Die modulare Shapeline Ein- und Mehrfunktionsleuchten-Baureihe von HELLA.
K_LED_Blizzard_Product_HELLA
K_LED_Blizzard_Technical_data_Municipal_HELLA

 

Nowa lampa HELLA K-LED to ulepszony następca lampy K-LED FO. Ta lampa ostrzegawcza została skonstruowana bez użycia jakichkolwiek części ruchomych i generuje podwójny sygnał błyskowy LED, który jest natychmiast postrzegalny i zapewnia efekt ostrzegawczy w strefie 360°.

Obudowa lampy K-LED Blizzard jest lakierowana proszkowo i wytrzymuje, tak samo jak odporna na uderzenia i wstrząsy poliwęglanowa szyba rozpraszająca, nawet bardzo duże obciążenia. Lampa jest poza tym wyjątkowo odporna na korozję. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i rezygnacji z ruchomych części, a także trwałej i wydajnej technice LED, lampa K-LED jest szczególnie dobrze przystosowana do ciągłej pracy i wymagających warunkach, na przykład w ramach sprzątania ulic czy wywozu śmieci.

Lampa ostrzegawcza jest pyłoszczelna i odporna na mycie myjkami ciśnieniowymi, spełnia wymogi stopni ochrony IP 67 oraz IP X9K. Możliwe jest też jej krótkotrwałe zanurzanie w wodzie do głębokości 1 metra.

Inteligentna elektronika umożliwia zasilanie lampy z instalacji o różnych napięciach i chroni ją przed przepięciami i zmianą polaryzacji. Możliwa jest synchronizacja maksymalnie 4 lamp ostrzegawczych.

Istniejące lampy K-LED FO można wymieniać w skali 1:1 na nowe lampy K-LED Blizzard. Lampa jest dostępna jako wariant przeznaczony do montażu stacjonarnego, elastycznego montażu na króćcu rurowym i mocowania na magnes.

02/25/2020

 

Gdy dobre staje się lepsze: dotyczy to szczególnie nowej, innowacyjnej lampy K-LED Blizzard firmy HELLA. Ta skonstruowana całkowicie bez ruchomych części lampa ostrzegawcza przekonuje nie tylko niezwykle wytrzymałą konstrukcją, ale i płaską optyką oraz nowoczesną, trwałą, wysokosprawną, energooszczędną techniką LED.

Jako następca popularnych i sprawdzonych modeli K-LED FO lampa K-LED zachowuje ich mocne strony, rozbudowując je zarazem o dodatkowe cechy zgodne z najnowszym stanem techniki.

Zastosowana w nich technologia LED zapewnia postrzegalny już z daleka, skuteczny sygnał ostrzegawczy, generowany w strefie 360° bez użycia ruchomych części przez podwójną funkcję błyskową. Brak elementów mechanicznych zapewnia lampie wyjątkową niezawodność. W połączeniu z odporną na wstrząsy i uderzenia szybą rozpraszającą oraz lakierowaną proszkowo, odporną na korozję obudową lampa K-LED Blizzard nadaje się więc szczególnie dobrze do stosowania w pojazdach komunalnych. Wiążą się one z wyjątkowo dużymi obciążeniami ze względu na brud, wodę, sól drogową, wysokie i niskie temperatury oraz konieczność ciągłej pracy.

Dzięki możliwości montażu stacjonarnego, mocowania na magnes i montażu na elastycznym króćcu rurowym lampa ta jest niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Wariant elastyczny, przeznaczony do montażu na króćcach rurowych, oznacza szczególną wytrzymałość na uderzania gałęzi i zapewnia zawsze powrót w wyjściowe położenie.

Szczególną zaletą dla właścicieli pojazdów wyposażonych w lampy K-LED FO jest bezproblemowa wymienność na tańszy wariant K-LED Blizzard. W ten sposób dzięki produktom firmy HELLA możesz zawsze korzystać z najwyższego poziomu rozwoju technicznego

12/12/2017

 

Napięcie znamionowe (UN): wielonapięciowe

Napięcie robocze (UB): 10 - 30 V

Całkowity pobór prądu: ok. 1,3 A (12 V) / ok. 0,7 A (24 V)

Pobór mocy: 16 W

Szyba rozpraszająca: poliwęglan

Obudowa: aluminium

Pozycja robocza: stojąca

Zakres temperatur: -40°C do +60°C

Zabezpieczenie przed zmianą polaryzacji: tak

Stopień ochrony: IP 6K7, IP 6K9K

Eliminacja zakłóceń elektromagnetycznych przewodzonych: CISPR 25 klasa 5

Kompatybilność elektromagnetyczna: ECE-R10 058356

Homologacja oświetleniowa: ECE-R65 TA1 E1 004744

GGVSE / ADR: tak

Wersja mocowana na magnes, dozwolona prędkość: maks. 120 km / h

Do pobrania

Information K-LED Blizzard

12/12/2017
  • Print
HELLA Shapeline
Picture

Poznaj indywidualizm w najczystszej postaci HELLA Shapeline

APLIKACJE & USŁUGI
Picture

Mali pomocnicy — wielkie wsparcie: aplikacje i usługi firmy HELLA.

KATALOG ONLINE HELLA
Picture
Wszystkie produkty HELLA jednym kliknięciem myszy. W naszym katalogu online
WSZYSTKO DO PRZYCZEP
Picture

Na naszej stronie poznasz cały świat produktów do przyczep firmy HELLA.