Mercedes - Benz - Reflektory ksenonowe | HELLA

Mercedes - Benz

Lampa ksenonowa ze zintegrowanym zapłonnikiem

Odczytać / wyzerować licznik roboczy

W niektórych wariantach informacje o liczbie minut pracy reflektora ksenonowego są zapisywane w module zasilającym lamp ksenonowych.

Sposób usunięcia:

Przed wymianą lampy ksenonowej należy odczytać liczbę minut pracy. Dane te można odczytać za pomocą odpowiedniego urządzenia diagnostycznego.

Po wymianie licznik roboczy musi zostać wyzerowany. (Rys.1).

Zalecenie:

- Wymieniać elementy świetlne parami

- Jeśli czas pracy wynosi >12000000 minut, należy wymienić lampy ksenonowe.

Przykład: (rys.1)

Hella-Gutmann mega macs

Rys.1

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.