VW Touareg (7P5) - Sporadycznie nie działa zacisk 15 | HELLA

VW

Touareg (7P5)

Rok produkcji: 2012

Sporadycznie nie działa zacisk 15

Przyczyną usterki zacisku 15 (plus sterowany) jest w tym przypadku uszkodzony uchwyt przekaźnika w głównej skrzynce bezpiecznikowej.

Wskazówka dotycząca naprawy:

Sprawdzić datę produkcji głównej skrzynki bezpiecznikowej.

Problem dotyczy tylko głównych skrzynek bezpiecznikowych (pod fotelem kierowcy) o następującej dacie produkcji: 25.11.2011.

  • Wymienić główną skrzynkę bezpiecznikową.

Nr OE 7P0 937 548F (nie dla pojazdów hybrydowych)

Nr OE 7P0 937 548G (dla pojazdów hybrydowych)

Jeżeli główna skrzynka bezpiecznikowa została już wymieniona w ramach akcji naprawczej producenta, informuje o tym naklejka w obszarze wnęki koła zapasowego i książce serwisowej.

Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa Informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel. Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie za naszą jednoznaczną pisemną zgodą i z podaniem źródła. Schematyczne prezentacje, zdjęcia i opisy służą jedynie do objaśnienia i uzupełnienia tekstu dokumentu i nie mogą stanowić podstawy do wykonania montażu lub budowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.