Renault Twingo - Lampka ostrzegawcza układu ABS nie działa | HELLA

Renault

Twingo

Rok produkcji: maj 2008 - listopad 2008

Lampka ostrzegawcza układu ABS nie działa

W wymienionych samochodach może dojść do awarii lampki ostrzegawczej układu ABS.

Zakłócenie w przyrządzie wielofunkcyjnym może spowodować, że błąd w układzie ABS nie będzie sygnalizowany. Lampka kontrolna układu ABS nie zostaje włączona również podczas autotestu po włączeniu zapłonu.

Ten problem może dotyczyć pojazdów wyprodukowanych między 26.5.2008 a 12.11.2008.

Problem jest już znany producentowi pojazdów. Pojazdy są sprawdzane w ramach akcji serwisowej, podczas której w razie potrzeby zostają wymienione przyrządy wielofunkcyjne.

Należy mieć świadomość, że z różnych względów sprawdzenie lub naprawienie wszystkich pojazdów było niemożliwe. Uwzględnić te informacje w związku z pracami obsługowymi na wymienionych modelach pojazdów.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.