Peugeot 206 - Zaczyna świecić się lampka kontrolna silnika | HELLA

Peugeot

206 1,6 HDI

Rocznik modelu: 2005-2007

Kod silnika DV6TED4 (9HZ)

Zaczyna świecić się lampka kontrolna silnika

Jeżeli klient zgłosi opisany błąd, przyczyną może być wadliwe połączenie wtykowe na przepływomierzu. Klient może również zgłaszać, że silnik przechodzi do trybu awaryjnego i nie ma mocy. Mogą być także wskazywane różne kody błędów związane z przepływomierzem. W takim przypadku wiązkę kablową z wtyczką należy wymienić na zestaw naprawczy o numerze art. OE 6569Q9.

Uwaga!

Kable wiązki z zestawu naprawczego mają innych kolor niż zestaw kabli zamontowanych fabrycznie. Z tego powodu podczas montażu zwrócić uwagę na prawidłowe podłączenie.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.