Opel Insignia - Słaba moc silnika / prędkość końcowa nie zostaje osiągnięta | HELLA

Opel

Insignia

Rok modelowy: 2011 - 2012

Z silnikiem: A28NER / A28NET

Z automatyczną skrzynią biegów: AF40

Słaba moc silnika / prędkość końcowa nie zostaje osiągnięta

W wymienionych pojazdach oprogramowanie silnika, które nie zostało optymalnie dopasowane, może powodować, że prędkość końcowa pojazdu nie będzie osiągana. Klient może także zgłaszać problemy z mocą silnika.

Dotyczy to wymienionych wyżej pojazdów od numeru podwozia: B1000001

Problem jest już znany producentowi samochodów, który oferuje zmodyfikowane oprogramowanie umożliwiające rozwiązanie problemu.

Nowe oprogramowanie jest instalowane fabrycznie w nowych pojazdach od lutego 2012 roku.

W razie problemów należy zwrócić się do autoryzowanego dystrybutora marki Opel.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.