Opel Insignia - Pilot obsługi zdalnej zamka centralnego nie działa | HELLA

Opel

Insignia

Rocznik: 2011–2012

Nr podwozia: B1219370– C1049658

Pilot obsługi zdalnej zamka centralnego nie działa

W przypadku wyżej wymienionych pojazdów pilot obsługi zdalnej może przestać działać ze względu na przedwcześnie rozładowaną baterię.

W razie reklamacji klienta należy sprawdzić piloty obsługi zdalnej obu kluczyków pod kątem działania i zasięgu. Jeśli okaże się, że bateria pilota przedwcześnie rozładowała się, prawdopodobnie istnieje błąd w płytce obwodu drukowanego układu elektronicznego kluczyka.

W celu naprawy wymienić wadliwy pilot obsługi zdalnej lub kluczyk.

Producent zmodyfikował piloty obsługi zdalnej od numerów podwozi C1049659.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.