Ford Ranger – Nowa żarówka nie działa

Karta katalogowa
ProducentFord
ModelRanger
Rok produkcji2012
ObjawyNowa żarówka nie działa

Wskazówka dotycząca bezpieczeństwa Informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Ford Ranger – Nowa żarówka nie działa

W podanych powyżej pojazdach może się zdarzyć, że wymieniona, nowa żarówka nie działa. W wielu pojazdach zauważyliśmy, że po wymianie żarówki należy wyłączyć i ponownie włączyć zapłon, aby przywrócić jej działanie. W tym pojeździe sterownik wyłącza funkcję, jeśli pobór prądu przez żarówkę jest zbyt wysoki (np. jeśli przepali się żarnik). Aby ją przywrócić, po wymianie żarówki należy skasować pamięć błędów.


TO TEŻ MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie za naszą jednoznaczną pisemną zgodą i z podaniem źródła. Schematyczne prezentacje, zdjęcia i opisy służą jedynie do objaśnienia i uzupełnienia tekstu dokumentu i nie mogą stanowić podstawy do wykonania montażu lub budowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.