BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD

Aktualności!
Pokaż pozostałe informacje o naszym biuletynie Ukryj pozostałe informacje o naszym biuletynie
 

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD – na przykład:

  • Nowe wskazówki dotyczące napraw konkretnych pojazdów
  • Informacje techniczne – od wiedzy podstawowej aż po porady diagnostyczne
  • Nowe produkty
  • Ważne dla warsztatów akcje marketingowe i loterie

Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Jeżeli chcesz zrezygnować z abonowania biuletynu informacyjnego, kliknij tutaj.

Ford Galaxy - Poduszka powietrzna SRS – lampka ostrzegawcza jest włączona | HELLA

Ford Galaxy

Rok produkcji 2002 – 2006

Silnik: E5SB

Wszystkie modele

Poduszka powietrzna SRS – lampka ostrzegawcza jest włączona

Awaria wyłącznika pedału hamowania

Jeżeli w wymienionych modelach pojazdów podczas jazdy włącza się lampka ostrzegawcza SRS (rys.), może to być spowodowane nieprawidłowym wyjustowaniem wyłącznika pedału hamowania.

W takim przypadku należy sprawdzić podstawowe justowanie wyłączników, w razie potrzeby ustawić.

W tym kontekście należy uwzględnić wskazówki montażu oraz zasady bezpieczeństwa układów poduszek powietrznych producenta pojazdu.

Ważna zasada bezpieczeństwa
Poniższe informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie po otrzymaniu od nas jednoznacznej zgody na piśmie i z podaniem źródła. Schematy, zdjęcia i opisy służą wyłącznie do objaśnienia i przedstawienia tekstu dokumentu, i nie mogą być używane jako podstawa montażu lub konstrukcji. Wszelkie prawa zastrzeżone.