Citroën Relay – Światło wewnątrz pojazdu świeci się stale

Karta katalogowa
ProducentCitroën
Model pojazduRelay
Rok produkcji2006 – 2014
WskazówkaWszystkie modele z drzwiami przesuwnymi
ObjawyŚwiatło wewnątrz pojazdu jest stale włączone

Ważna zasada bezpieczeństwa Informacje i porady praktyczne zostały przygotowane przez firmę HELLA w celu zapewnienia profesjonalnego wsparcia dla warsztatów samochodowych. Informacje udostępnione na tej stronie internetowej powinny być wykorzystywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Citroën Relay – Światło wewnątrz pojazdu świeci się stale

W przypadku stwierdzenia powyższej usterki można przyjąć, że jest ona związana ze sworzniem kontaktowym drzwi przesuwnych. Ponadto może świecić się lampka ostrzegawcza otwarcia drzwi na desce rozdzielczej. Ponadto centralny zamek jest częściowo niesprawny. W takiej sytuacji należy wykonać następujące czynności:

  • Sprawdzić prawidłowe położenie montażowe płytki stykowej
  • Sprawdzić położenie lub ustawienie ogranicznika (rys. 1).
  • Sprawdzić funkcję przełączania sworznia kontaktowego
  • W razie potrzeby wymontować płytkę stykową i wyregulować sworzeń ograniczający do wymaganej głębokości montażu.

TO TEŻ MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Przedruk, przekazywanie, powielanie, przetwarzanie w jakiejkolwiek formie i podawanie treści niniejszej dokumentacji do wiadomości osób trzecich, także we fragmentach, jest dozwolone wyłącznie za naszą jednoznaczną pisemną zgodą i z podaniem źródła. Schematyczne prezentacje, zdjęcia i opisy służą jedynie do objaśnienia i uzupełnienia tekstu dokumentu i nie mogą stanowić podstawy do wykonania montażu lub budowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.