BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD

Aktualności!

Pokaż pozostałe informacje o naszym biuletynie Ukryj pozostałe informacje o naszym biuletynie
 

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD – na przykład:

  • Nowe wskazówki dotyczące napraw konkretnych pojazdów
  • Informacje techniczne – od wiedzy podstawowej aż po porady diagnostyczne
  • Nowe produkty
  • Ważne dla warsztatów akcje marketingowe i loterie

Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Jeżeli chcesz zrezygnować z abonowania biuletynu informacyjnego, kliknij tutaj.

compaa macs

Diagnostyka i pomiar jakości spalin dla zawodowców.

logo HGS

Dwa w jednym

compaa macs to profesjonalna stacja o maksymalnych osiągach – absolutnie bezkompromisowa. Do celów diagnostycznych dostępny jest do wyboru tester mega macs 66 albo mega macs 56. Do celów pomiaru jakości spalin ultra-nowoczesny przyrząd HG4. Wszystko to obejmuje wraz z wieloma przydatnymi akcesoriami i na życzenie z dużym monitorem dodatkowym jedna mobilna stacja. Żaden pojazd nie stoi dzięki niej na podnośniku dłużej niż trzeba, a Twoi klienci błyskawicznie wracają na drogę.

 

✓ diagnostyka i pomiar jakości spalin dla zawodowców.
✓ koncepcja naprawy w czasie rzeczywistym z bezpośrednim połączeniem z systemem Hella Gutmann
✓ analiza jakości spalin dla pojazdów z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi

Punkt odniesienia w zakresie diagnostyki uniwersalnej

compaa macs to stacja robocza dla warsztatów, które nie chcą rezygnować z żadnych możliwości i kierują się najwyższymi standardami jakości serwisu i funkcjonalności. Ta mobilna uniwersalna stacja serwisowa jest przygotowana do wykonywania wszelkich prac: do diagnostyki i poszukiwania usterek z użyciem opcjonalnego osprzętu pomiarowego, analiz jakości spalin zgodnie z wytycznymi V wraz ze zintegrowaną drukarką pozwalającą na sporządzanie wszystkich oficjalnych dokumentów, dużym dodatkowym monitorem TFT umożliwiającą wygodną pracą z wnętrza pojazdu i wieloma innymi funkcjami. Najlepiej poddaj compaa macs próbie siły. Uzgodnij z partnerem dystrybucyjnym firmy Hella Gutmann termin dokładnego testu i zobacz, z jak dziecinną łatwością mega macs integruje się z procesami roboczymi Twojego warsztatu. Już tysiące warsztatów wykorzystuje compaa macs do codziennych sukcesów.

Mówi mistrz mechaniki samochodowej Luppold Chrisitan

 

 

 

 

"Zainwestowaliśmy w mega compaa HG4, bo używamy do diagnostyki testera mega macs 66 i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego urządzenia i jakości serwisu."

 

 

Mistrz mechaniki samochodowej Christian Mayer
Auto Mayer in Aschau

KONTAKT
Kontakt

Zawsze do dyspozycji.

 

Twój zespół doradców:

 

22/514 17 60
polska@hella-gutmann.pl