Inżynier o zainteresowaniach Leonarda da Vinci: renowacja oldtimerów z sercem

01/14/2020

Maciej Rzepecki jest wszechstronnym człowiekiem: jest zapalonym lotnikiem, żeglarzem i konstruktorem. Jednak szczególnie pociągnęła go miłość do restaurowania zabytkowych samochodów. Odwiedziliśmy zakład Rzepecki Auto Jabłonna z Polski, aby przedstawić go i jego pracowników w kalendarzu warsztatowym 2020.

Stara miłość nigdy nie rdzewieje – gdy w grę wchodzi pasja

Dzięki swojej firmie Rzepecki Auto Jabłonna, Maciej Rzepecki realizuje swoje marzenie. Odnawia zabytkowe samochody, które później biorą udział w słynnych, międzynarodowych rajdach, takich jak Mille Miglia czy Pekin Paryż. To napełnia go szczególną dumą. Co inspiruje Rzepeckiego i jego zespół?

"Naszą największą satysfakcją w życiu jest to, że nigdy nie musieliśmy robić czegoś, czego nie chcieliśmy. Chcieliśmy pracować z zabytkowymi samochodami, ponieważ jest to nasza pasja. I to nic się nie zmieniło."

Wszechstronny talent i wolnomyśliciel - w tradycji Leonarda da Vinci

Rzepecki jest człowiekiem o wielu zainteresowaniach. Żartobliwie mówi się, że pod tym względem mógłby konkurować z samym da Vinci. Swój serwis samochodowy prowadzi od 1985 roku – a więc już od ponad trzech dekad. Jak jest tajemnica jego sukcesu?

"Nie stawiamy pieniędzy na pierwszym miejscu."

Obserwuj mistrza od zabytkowych samochodów w pracy

Dla nas i naszego kalendarza warsztatowego 2020, ten pełen pasji przedsiębiorca otworzył drzwi warsztatu - i pokazał, jak pracują ludzie, którzy kochają swoje rzemiosło. Obejrzyj film teraz na https://www.youtube.com/watch?v=JyDh09ntekQ