Sprężarka klimatyzacji

Sprężarka klimatyzacji jest z reguły napędzana za pośrednictwem paska klinowego lub wieloklinowego z silnika. Sprężarka spręża i tłoczy czynnik chłodniczy w układzie. Istnieją różne konstrukcje.

 

Czynnik chłodniczy jest zasysany z parownika w stanie gazowym przy niskiej temperaturze i sprężany. Następnie zostaje w postaci gazu przetłaczany w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem do skraplacza. Parametry sprężarki muszą być dopasowane do wielkości układu klimatyzacji. Sprężarka jest napełniona specjalnym olejem smarnym. Część tego oleju cyrkuluje w układzie klimatyzacji razem z czynnikiem chłodniczym.

 

Behr Hella Service ma w swoim asortymencie tylko nowe sprężarki. W związku z tym nie jest konieczne odbieranie starej części i stosowanie kaucji, jak to zwykle ma miejsce w przypadku regenerowanych sprężarek.

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH SPRĘŻARKACH KLIMATYZACJI

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Umożliwia on na przykład wybieranie pojazdów z naszej obszernej listy marek, oznaczeń typologicznych lub kodów silników.

 

Dodatkowo udostępniamy wszystkie ważne informacji o naszych produktach, takie jak

  • informacje o artykułach,
  • instrukcje montażowe,
  • karty charakterystyk lub
  • numery OE.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Aplikacja Katalog Hella

Aplikacja Katalog Hella

Dzięki naszej aplikacji Katalog można szybko i łatwo znaleźć produkty HELLA do samochodów osobowych i ciężarowych. Intuicyjny interfejs użytkownika prowadzi do właściwego wyniku w zaledwie kilku krokach – w sposób bardzo prosty: wystarczy wybrać typ pojazdu, markę i wersję modelu, a na ekranie pojawią się odpowiednie produkty HELLA. Wyniki są pogrupowane w czytelny sposób według podzespołów i grup produktów. Można też wyświetlać dalsze informacje, zdjęcia, dane techniczne oraz porównywać wybrane produkty.

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Informacje na temat różnych produktów w formie bazy danych.

Krótkie informacje

Karty charakterystyk firmy BEHR HELLA

Karty charakterystyk firmy BEHR HELLA

Obowiązek udostępniania kart charakterystyk wynika z dyrektywy 91/155/EWG z dnia 5 marca 1991 r. Karty charakterystyk są aktualizowane z każdym nowym wydaniem.

Karty charakterystyk

Szukasz instrukcji montażowej?

Instrukcje montażowe

W tym miejscu dostępne są instrukcje montażowe dla konkretnych produktów HELLA.

 

W tym celu wpisz numer katalogowy produktu HELLA w polu wyszukiwania, np. „1F0 010 186-001”. Możesz też łatwo wyszukać po konkretnej nazwie produktu, np. „Luminator X halogen“.

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach

Aplikacja Sprężarki

Praktyczna usługa w trasie. Prawidłowa ilość medium, informacje techniczne czy aktualna pogoda za oknem. Wszystko pod ręką w urządzeniu mobilnym.