BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD

Aktualności!
Pokaż pozostałe informacje o naszym biuletynie Ukryj pozostałe informacje o naszym biuletynie
 

Ukazujący się co dwa tygodnie bezpłatny biuletyn HELLA zawiera informacje o nowościach z HELLA TECH WORLD – na przykład:

 • Nowe wskazówki dotyczące napraw konkretnych pojazdów
 • Informacje techniczne – od wiedzy podstawowej aż po porady diagnostyczne
 • Nowe produkty
 • Ważne dla warsztatów akcje marketingowe i loterie

Wystarczy tylko podać swój adres e-mail. Jeżeli chcesz zrezygnować z abonowania biuletynu informacyjnego, kliknij tutaj.

Pompa wody i zestawy pompy wody

Pompy wody są niezbędnymi elementami chłodzonych płynem silników spalinowych. Są one tym podzespołem, który zapewnia obieg czynnika w układzie poprzez ciągłe przetłaczanie go.

 

Pompy wody zaliczają się więc do najczęściej kupowanych części zamiennych i naturalnie od lat należą do stałej oferty firmy Behr Hella Service. Nasz program obejmuje około 500 pomp wody, dostarczanych jako pojedyncze części zamienne, a także jako łatwe do zainstalowania kompletne zestawy.

 

Prawie 200 kompletnych zestawów pomp wody
Kompletna wymiana uszkodzonych części pozwala od samego początku wyeliminować potencjalne ryzyko, zapewnić sprawne funkcjonowanie pompy wody i uniknąć drogich napraw w wyniku kolejnej awarii. Dlatego firma Behr Hella Service oferuje już ponad 180 kompletnych zestawów. Mogą być stosowane w prawie 90% wszystkich samochodów osobowych użytkowanych w Europie Zachodniej, w których pompy wody są napędzane paskiem klinowym. Zestawy zawierają oprócz samej pompy wody (ew. z o-ringami i innymi uszczelkami) także wszystkie, potrzebne do napędu części, doskonale do siebie dopasowane, jak paski zębate, rolki napinające i prowadzące oraz tłumiki. 

 

Pompy wody do pojazdów użytkowych.
Po raz pierwszy oferujemy naszym klientom pompy wody do pojazdów użytkowych. Asortyment tworzy obecnie około 100 pomp wody w wysokiej jakości Behr Hella Service. Jesteśmy pewni, że skorzystasz z tego atrakcyjnego rozszerzenia asortymentu.
 

Dlaczego zestawy pomp wody BEHR HELLA?

 • Wszystkie potrzebne części zamienne od jednego dostawcy.
 • Idealnie dopasowane do siebie komponenty o jakości części oryginalnych
 • Brak konieczności czasochłonnego poszukiwania pasujących części zamiennych
 • Eliminacja pomyłek i nieprawidłowych zamówień
 • Wysoki poziom zadowolenia klientów dzięki oszczędności czasu
 • Ograniczenie działań wymiany
 • Największa ochrona przed kolejnymi naprawami i odpowiedzialność gwarancyjna dzięki całkowitej wymianie wszystkich elementów

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH POMPACH WODY I ZESTAWACH POMPY WODY

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Założeniem koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Dlatego można na przykład wprowadzić dany pojazd za pośrednictwem naszej obszernej listy producentów, oznaczenia modelu lub kodu silnika.

 

W ramach dodatkowych danych dostarczamy wszystkich ważnych informacji o naszych produktach, takich jak

 • informacje o produktach,
 • instrukcje montażowe,
 • karty charakterystyk lub
 • numery OE.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Aplikacja Katalog Hella

Aplikacja Katalog Hella

Dzięki naszej aplikacji Katalog można szybko i łatwo znaleźć produkty HELLA do samochodów osobowych i ciężarowych. Intuicyjny interfejs użytkownika prowadzi do właściwego wyniku w zaledwie kilku krokach – w sposób bardzo prosty: wystarczy wybrać typ pojazdu, markę i wersję modelu, a na ekranie pojawią się odpowiednie produkty HELLA. Wynik zostanie pokazany z posortowaniem według zespołów i obszarów produktów oraz pozwala również na przeglądanie dalszych informacji, ilustracji, danych technicznych i umożliwia porównanie produktów.

Krótkie informacje do pobrania jako pdf

Krótkie informacje do pobrania jako pdf

Informacje na temat różnych produktów w bazie danych.

Krótkie informacje

Karty charakterystyk firmy BEHR HELLA

Karty charakterystyk firmy BEHR HELLA

Obowiązek udostępniania kart charakterystyk wynika z dyrektywy 91/155/EWG z dnia 5 marca 1991 r. Karty charakterystyk są aktualizowane z każdym nowym wydaniem.

Karty charakterystyk

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach