Pompa wody i zestawy pompy wody

Pompy wody są niezbędnymi elementami chłodzonych płynem silników spalinowych. Są one tym podzespołem, który zapewnia obieg czynnika w układzie poprzez ciągłe przetłaczanie go.

 

Pompy wody zaliczają się więc do najczęściej kupowanych części zamiennych i naturalnie od lat należą do stałej oferty firmy Behr Hella Service. Nasz program obejmuje około 500 pomp wody, dostarczanych jako pojedyncze części zamienne, a także jako łatwe do zainstalowania kompletne zestawy.

 

Prawie 200 kompletnych zestawów pomp wody
Kompletna wymiana uszkodzonych części pozwala od samego początku wyeliminować potencjalne ryzyko, zapewnić sprawne funkcjonowanie pompy wody i uniknąć drogich napraw w wyniku kolejnej awarii. Dlatego firma Behr Hella Service oferuje już ponad 180 kompletnych zestawów. Mogą być stosowane w prawie 90% wszystkich samochodów osobowych użytkowanych w Europie Zachodniej, w których pompy wody są napędzane paskiem klinowym. Zestawy zawierają oprócz samej pompy wody (ew. z o-ringami i innymi uszczelkami) także wszystkie, potrzebne do napędu części, doskonale do siebie dopasowane, jak paski zębate, rolki napinające i prowadzące oraz tłumiki. 

 

Pompy wody do pojazdów użytkowych.
Po raz pierwszy oferujemy naszym klientom pompy wody do pojazdów użytkowych. Asortyment tworzy obecnie około 100 pomp wody w wysokiej jakości Behr Hella Service. Jesteśmy pewni, że skorzystasz z tego atrakcyjnego rozszerzenia asortymentu.
 

Dlaczego zestawy pomp wody BEHR HELLA?

 • Wszystkie potrzebne części zamienne od jednego dostawcy.
 • Idealnie dopasowane do siebie komponenty o jakości części oryginalnych
 • Brak konieczności czasochłonnego poszukiwania pasujących części zamiennych
 • Eliminacja pomyłek i nieprawidłowych zamówień
 • Wysoki poziom zadowolenia klientów dzięki oszczędności czasu
 • Ograniczenie działań wymiany
 • Największa ochrona przed kolejnymi naprawami i odpowiedzialność gwarancyjna dzięki całkowitej wymianie wszystkich elementów

WIĘCEJ INFORMACJI O NASZYCH POMPACH WODY I ZESTAWACH POMPY WODY

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Podstawą koncepcji naszego katalogu online jest łatwość wyszukiwania. Umożliwia on na przykład wybieranie pojazdów z naszej obszernej listy marek, oznaczeń typologicznych lub kodów silników.

 

Dodatkowo udostępniamy wszystkie ważne informacji o naszych produktach, takie jak

 • informacje o artykułach,
 • instrukcje montażowe,
 • karty charakterystyk lub
 • numery OE.

Części zamienne do określonych modeli pojazdów

Aplikacja Katalog Hella

Aplikacja Katalog Hella

Dzięki naszej aplikacji Katalog można szybko i łatwo znaleźć produkty HELLA do samochodów osobowych i ciężarowych. Intuicyjny interfejs użytkownika prowadzi do właściwego wyniku w zaledwie kilku krokach – w sposób bardzo prosty: wystarczy wybrać typ pojazdu, markę i wersję modelu, a na ekranie pojawią się odpowiednie produkty HELLA. Wyniki są pogrupowane w czytelny sposób według podzespołów i grup produktów. Można też wyświetlać dalsze informacje, zdjęcia, dane techniczne oraz porównywać wybrane produkty.

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Krótkie informacje do pobrania w formacie PDF

Informacje na temat różnych produktów w formie bazy danych.

Krótkie informacje

Karty charakterystyk firmy BEHR HELLA

Karty charakterystyk firmy BEHR HELLA

Obowiązek udostępniania kart charakterystyk wynika z dyrektywy 91/155/EWG z dnia 5 marca 1991 r. Karty charakterystyk są aktualizowane z każdym nowym wydaniem.

Karty charakterystyk

Informacje techniczne o produktach

Informacje techniczne o produktach

Niniejsza baza danych zawiera informacje techniczne o naszych produktach i niektórych układach w pojazdach, przygotowane przez doświadczonych techników i mechaników.

Informacje techniczne o produktach