System termiczny

BEHR HELLA SERVICE

Twój niezawodny ekspert w zakresie systemów termicznych.

Behr Hella Service łączy od ponad 10 lat najwyższe kompetencje serwisowe z szeroką paletą wysokiej jakości produktów.

 

Chłodzenie silnika i klimatyzacja pojazdów to w nowoczesnych systemach termicznych dwa elementy o kluczowym znaczeniu – tak samo jak doświadczenie w zakresie produktów OE firmy Behr, jednego z wiodących dostawców motoryzacyjnych w tych branżach, wraz z globalną organizacją sprzedaży HELLA. W ten sposób spółka joint venture Behr Hella Service mogła stworzyć atrakcyjny kompleksowy pakiet, który poza tradycyjnymi kompetencjami OE i najlepszymi produktami wysokiej jakości obejmuje także wysoką dostępność, kompetentny serwis techniczny i atrakcyjne wsparcie sprzedaży.

Twoje korzyści są naszą siłą.

Niezależny rynek części zamiennych korzysta przy tym z najwyższej jakości produktów, gwarancji dostaw i zaawansowanych kompetencji serwisowych – nie tylko w zakresie zaopatrzenia w części. Dzięki Behr Hella Service warsztaty i sprzedawcy części mają do dyspozycji ponad 7500 wysokiej jakości artykułów podzielonych na ponad 20 grup produktowych w kategoriach takich, jak chłodzenie silnika, klimatyzacja i wentylacja. Obejmują one wielu producentów i wszystkie popularne, europejskie i azjatyckie modele pojazdów – od małych samochodów po pojazdy dostawcze do przewożenia ciężkich ładunków.

 

Od pewnego czasu asortyment systemów termicznych Behr Hella Service uzupełniają pompy wody do pojazdów użytkowych. Dzięki temu rozszerzeniu, oferta zawiera obecnie jeszcze więcej grup produktów dostępnych z jednego źródła.

JAKOŚĆ MARKI BEHR, OFERTA BEHR HELLA SERVICE NA RYNKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

BEHR – doświadczony partner międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Jakość od 1905.

Wyróżniając się uznaną kompetencją dostawcy na pierwszy montaż, firma BEHR wytwarza autentyczne produkty o wysokiej jakości od ponad 100 lat, zapewniając w ten sposób maksymalne bezpieczeństwo podczas stosowania części do układów chłodzenia. Komponenty BEHR są do siebie idealnie dopasowane i uzyskują niezrównaną wydajność chłodzenia. Chronią silnik nie tylko przed kosztownymi uszkodzeniami spowodowanymi przegrzaniem, lecz także zapewniają optymalne osiągi, wysoką trwałość silnika i przyjazność dla środowiska. Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza BEHR gwarantują przy tym szczególną jakość wszystkich produktów.

Wiodące kompetencje badawczo-rozwojowe dla dopracowanych komponentów systemowych.

Podstawą sukcesu BEHR są innowacje. Bazę stanowią wszechstronne prace badawczo-rozwojowe, umożliwiające firmie BEHR opracowanie innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Już na etapie projektowania produktu, które odbywa się z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania, decydującymi czynnikami są wydajność, niezawodność i jakość. Jest to realizowane także przez zaawansowane testy w warunkach rzeczywistych, wykonywanych na własnych stanowiskach badawczych i testowych, takich jak hamownia silnikowa lub zaawansowany technicznie klimatyczny tunel aerodynamiczny.

Innowacyjne kompetencje produkcyjne.

Dzięki globalnie stosowanym najbardziej zaawansowanym technologiom, BEHR zapewnia najwyższą jakość wszystkich produktów. W ten sposób precyzja na etapie projektowania skutkuje na przykład bardzo dokładnym dopasowaniem wszystkich komponentów BEHR. Ponadto wszechstronne systemy zapewnienia jakości gwarantują długą żywotność i niezawodność wszystkich produktów.