Úvodní stránka
 
Sortiment startérů a alternátorů společnosti HELLA.
 
Startéry a alternátory
10/26/2017
NOVÉ ČÁSTI

STARTÉRY A ALTERNÁTORY HELLA

Osvědčená kvalita, snadná manipulace a výhodná cena – přesně to získáte se sortimentem HELLA s označením „Nové díly bez zálohy“ – teď dokonce s tříletou zárukou

  • Vysoká kvalita. Jak dokládá prodloužená záruční lhůta, všechny startéry a alternátory HELLA splňují vysoké požadavky na kvalitu stanovené kompetenčním střediskem společnosti HELLA.
  • Snadná manipulace. Díky odstranění systému záloh není nutné vracet použité díly. Snadné vyřízení záruky zajišťuje příslušný autoservis či prodejce, u nichž byl výrobek zakoupen.
  • Výhodná cena. Nové díly bez zálohy představují cenově výhodnou volbu pro uživatele, kterým záleží na ceně – samozřejmě bez kompromisů v kvalitě.

Sortiment zahrnuje přes 1000 objednacích čísel pro osobní i užitkové automobily s pokrytím přibližně 80 procent trhu. Všechny nové díly bez zálohy snadno poznáte podle jasného označení TecDoc a speciálního obalu.

Díky neustálému kontrolování a dalšímu vývoji odpovídají startéry a alternátory HELLA standardu vyžadovanému pro OEM díly a slibují nejvyšší výkon za férovou cenu.

02/22/2019

3letá záruka

Profitujte z nejpřísnějších nároků na kvalitu – teď s 3letou zárukou na startéry a alternátory HELLA bez zálohy. Vedle zákonné záruční lhůty v délce 24 měsíců poskytuje HELLA dobrovolně také návaznou 12 měsíční záruku.

Kromě náhrady za cenu dílu kryje záruka také skutečně vzniklé náklady na montáž a demontáž až do výše 250 €. Ze záruky je vyloučeno běžné opotřebení a poškození vzniklé nesprávným zacházením.

Jestliže zákazníkovi příslušejí podle platných právních předpisů práva z ručení za vady a výrobky, tato práva zůstávají zachována nezávisle na záručních podmínkách. Vyřízení záruky zajišťuje příslušný autoservis či prodejce, u nichž byl výrobek zakoupen – celý proces je zcela nekomplikovaný.

V každém obalu se teď společně se startérem nebo alternátorem nachází i karta s odnímatelnou samolepkou. Tuto samolepku můžete nalepit například do servisní knížky nebo na fakturu. Zaručuje tak ještě větší transparentnost a spokojenost zákazníků.

02/21/2019
 
 
 
 
  • Drucken
 
 
HLAVNÍ TÉMATA
 
01/10/2014
Záruční list HELLA

Záruční list HELLA - 3letá záruka na startéry a generátory

Picture