Yardımcı farlar
HELLA Offroad
Yardımcı farlar

HELLA"nın yardımcı farları – Tutkulu, güçlü bir ışık

Normal yolların dışında hareket eden bir kimse, daima aşırı durumlara hazırlıklı olmalıdır. Bu hem sürücü için, hem de ekipman için, hatta en çok ışık için geçerlidir. Ne taş darbesi, ne de aşırı nem veya çamur etkisi ışığın işlevselliğini kısıtlamamalı veya tamamen kesilmesine yol açmamalıdır. HELLA, tam olarak en sert koşullar altındaki bu uygulamalar için en iyi şekilde donanımlı olunması amacıyla, özel olarak offroad koşullarına uyarlanmış yardımcı far serileriyle bir dizi mükemmel ürün geliştirmiştir. Sonuç, sağlamlıkları, dayanıklılıkları ve üstün ışık performansları uzun yıllardır bir efsane haline gelen ve HELLA mühendisleri tarafından tutarlı bir biçimde sürekli geliştirilmeye devam edilen farklı far modelleridir. Güvenebileceğiniz bir ışık.
05/24/2016

Asil siyah tasarıma sahip efsanevi BLACK MAGIC uzun farlar. Ekstra sürüş keyfi ve güçlü ışık performansı için. Her montaj yeri ve her macera için farklı yapı biçimleri ve uygun aydınlatma varyantları.

09/20/2021

Entegre soğutma peteklerine sahip, darbeye dayanıklı bir alüminyum gövde içerisindeki HELLA VALUEFIT Programı’ndan LBE yardımcı far serisinin LED ışık şeritleri, güncel LED teknolojisi sayesinde güçlü ve aynı zamanda homojen bir ışık performansı sunar.

12/07/2020

HELLA"nın Luminator serisi, offroad dünyasında çok uzun süreden beri yapılabilir olanın ölçütü haline gelmiştir: Mümkün olan en iyi aydınlatma, üst düzey sağlamlık ve dayanma kuvveti söz konusu olduğunda, diğerlerinin hiçbiri bu ürünlerin yanından bile geçemez. Luminator ödün vermeyen, gerçek bir tam metalden yapılma fardır: Gövde, tutucu, cam tutucu halka ve reflektör metalden yapılmadır. Özel High-Boost reflektörler maksimum ışık verimi sağlamaktadır. Çok zengin varyasyonlara sahip offroad yardımcı far serilerinden birisi olarak, Luminator ailesi, farklı aydınlatma teknolojilerine sahip çok sayıda far modeli sunmaktadır.

05/24/2016

HELLA Rallye 3003 farlar, her şeyden önce gövde malzemeleriyle Luminator serisinden ayrılırlar: Metal yerine en yüksek kalitede polistiren kullanılmaktadır - ultra hafif, dayanıklı ve kesinlikle korozyonsuz. Tamamen siyaha boyanmış far gövdeleri, gümüş gri ya da krom tasarım halka ile donatılmıştır ve etkileyici bir görsel vurgu oluşturmaktadır. Güçlendirilmiş gövde yapısı dayanıklılığı artırmakta olup, isteğe bağlı şeffaf cam ya da Blue tipinde olabilen gerçek cam, kalıcı bir çizilme dayanımını garanti etmektedir. Montaj, hem dikey olarak, hem de asılı şekilde yapılabilir.

05/24/2016

HELLA Jumbo serisi, dikdörtgen, yalnızca çok hafif yuvarlatılmış siyah biçimleriyle, aracın hatlarını etkileyici bir şekilde vurgulamaktadır. Dikey veya asılı montaj sayesinde, aracın ön kısmına ideal bir biçimde uyum sağlamakta ve bu sayede işlevsel avantajlar da sunmaktadır: Büyük, yuvarlak bir farın muhtemelen motor soğutmasını olumsuz etkileyebileceği yerlerde -hatta tam olarak orada- bile, Jumbo sorunsuz bir biçimde kullanılabilir. Ayrıca Jumbo yalnızca görünüm olarak değil, aynı zamanda model çeşitliliği bakımından da büyüktür!

12/07/2020

LED Light Bar, yuvarlak biçimli yardımcı farların şık alternatifidir. Son derece düz, sağlam ve hızlı bir şekilde monte edilebilen ışık şeridi, offroad araçlarının özel gerekliliklerine ideal biçimde uygun olup, hem tavana, hem de aracın ön kısmına monte edilebilmektedir. Isı ileten plastiğin kullanımı oldukça düşük ağırlığı olanaklı kılar. İnce yapısına rağmen aynı zamanda 25 W (versiyon: LED Light Bar 350) veya 35 W (versiyon: LED Light Bar 470) seviyesinde düşük güç çekişi ile güçlü ışık performansına erişir.

09/14/2016

Yeni HELLA Comet 200 LED, yuvarlak biçimli yardımcı farlara modern, yüksek performanslı bir LED alternatiftir.
Karakteristik HELLA yazısına sahip kompakt LED yardımcı far, LED ana farlara uyan dikkat çekici bir ışık tasarımı sunmaktadır.
Sadece 144 mm"lik çapı ve 71 mm"lik montaj derinliği ile Comet 200 LED, dar montaj yerleri için idealdir.

05/24/2016

HELLA VALUEFIT 450 LED uzun huzmeli far, modern reflektör tasarımına sahip kompakt yapıda güçlü ışık performansı sunar. Entegre pozisyon lambalı LED uzun huzmeli far, kompakt boyutları sayesinde küçük montaj alanları için de uygundur.

12/07/2020

HELLA"nın özel olarak modern araçların tasarımına uyarlanmış Comet FF 450, 500 ve 550 Yardımcı Farları, iyi bir görüşün yanı sıra, yolun dışında da iyi bir görünüme ve kişisel tarza değer veren herkes için optimum aydınlatma çözümüdür. Denenmiş halojen teknolojisi ile serbest formlu reflektörlerin kombinasyonu sayesinde, olağanüstü bir ışık performansı elde edilmiştir. Böylece, cam ve plastik bileşenlerin beraberce kaliteli bir şekilde işlenmesi sayesinde, uzun bir kullanım ömrü ile rüzgar ve hava şartları altında en iyi görüş koşulları elde edilmiştir. Düşük montaj derinliği, hemen her araca sorunsuz bir montaj yapılmasını sağlamaktadır.

Comet FF 450
Comet FF 550
Comet FF 500

09/14/2016

HELLA"nın Micro DE Farları, kelimelerle anlatılmayacak kadar olağanüstüdür: Kapalı durumdayken neredeyse hiç görünmezken, akıllı işlevsellikleri sayesinde, son derece kompakt boyutlarına bakıldığında, her seferinde heyecan verici bir ışık performansı ortaya koyarlar. 

Micro DE

10/22/2020

FF, "Serbest formlu reflektör teknolojisi" anlamına gelmektedir ve oldukça küçük reflektör yüzeylerinde bile iyi bir ışık performansı sağlayan üstün özellikli bir aydınlatma teknolojisidir. HELLA"nın FF Serisi, kompakt boyutları sayesinde, sınırlı donanım ekleme olanakları nedeniyle yüksek hacimli yardımcı farlar için yeterli alana sahip olmayan araçlar için optimum derecede uygundur. Denenmiş halojen teknolojisi ve çeşitli donatım varyasyonları, tıpkı dikey ve asılı montaj olanakları gibi, hemen her türlü talep için doğru çözümü sunmaktadırlar.

Aynı zamanda sis farı olarak FF75
Aynı zamanda sis farı olarak FF50

10/22/2020
  • Print
Lichtverteilungen
Die Lichtverteilungen im Vergleich.

Entdecken Sie das komplette HELLA Fernscheinwerfer-Sortiment im Überblick