On the road
HELLA Offroad
On the road

Offroad maceraları: Işık uzmanınız HELLA ile.

Offroad ürünlerimiz en iyi canlı olarak yerinde ve aksiyon halinde tecrübe edilebilir - gerçek profesyonellerin bizi nasıl değerlendirdiklerini burada görebilirsiniz.

05/24/2016

  • HELLA yardımcı farlar iş başında.

Dag Rogge, Land Rover Experience Center müdürüdür. Kapsamlı offroad keşif seferleri alanında şef eğitmen olarak sahip olduğu ün, bir efsane haline gelmiştir. İnsanlar ve malzemeler, onun yönetimi altında örneğin And Dağları, Güney Amerika"daki Atakama Çölü ve Asya"nın tropik ormanları gibi dünyanın ulaşılması zor bazı arazileriyle başa çıkmayı başarabilmiştir.
Farlar, Land Rover Experience Tour sırasında aşırı zorlanmalara maruz kalmıştır. Çamur, toz, aşırı sıcak ve soğuk, sadece insanlara değil, aynı zamanda kullanılan malzemelere de en yüksek beklentileri yöneltmektedir. Dag Rogge de bunu biliyor. Bu nedenle yardımcı farlar konusunda hiçbir taviz vermiyor, bilakis hem yenilikçi, hem de pek çok kez kendisini kanıtlamış HELLA ürünlerine güveniyor.

05/24/2016
  • Dag Rogge"den uzman görüşü

Robby Gordon, ABD"deki NASCAR Serisi"nin en iyi sürücülerinden birisi olarak kabul edilir. Kendisi aynı zamanda Indy Racing League (IRL), Trans-Am, International Motor Sports Association (IMSA) alanlarında da sürüş yapmakta olup, International Race of Champions (IROC)"a katılmıştır. Ayrıca, pekçok kez Paris - Dakar Rallisi"ne katılmış ve orada hatırı sayılır başarılar elde etmiştir.
Robby Gordon, 10 yıldan daha uzun bir süredir HELLA farları ile araç sürmektedir. Diğerlerinin yanı sıra, meşhur Baja yarışlarında elde etmiş olduğu zaferlerde farların etkileyici performansının ve dayanıklılığının kendisine yardımcı olduğundan çok emin. Robby, hem kendisi, hem de aydınlatması konusunda performansa ve dayanıklılığa güveniyor. Kendi ifadesi:
"HELLA ile geceleri de tıpkı gündüz kadar hızlıyım."
Buna ekleyecek çok fazla şeyimiz yok. Belki, etkileyici ürünlerimizden yalnız yarış sürücülerinin değil, sizin de yararlanabileceğinizi ekleyebiliriz!

05/24/2016
  • Robby Gordon"dan uzman görüşü

İpek Yolu parkuru heyecan vericidir! Farklı kültürler, iklim bölgeleri ve araziler, yarışa katılanlar için yalnız cazip olmakla kalmayıp, aynı zamanda tur araçları için büyük bir zorluk teşkil etmektedir. Landrover"in resmi ortağı olarak, tehlikelerin hem gündüz, hem de gece zamanında fark edilebilmesi için, Land Rover Experience Tour 2013 etkinliği sırasında araçların üstün nitelikli LED veya Xenon yardımcı ve çalışma farları ile donatılmasını sağlıyoruz. Tüm katılımcılar için gerçek bir kazanım! Landrover Experience Tour hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

05/24/2016
  • Landrover Experience Tour 2013
  • Print
Kalite mikrositesi
HELLA kalitesi hakkında daha fazlası
HELLA kalite demektir. Bu konuda daha fazla bilgiyi mikrositemizde bulabilirsiniz.

ELIVER
Karşılaştırma aracı Eliver

HELLA uzun huzmeli farlar etkileşimli olarak karşılaştırın.