Luminator
HELLA Offroad
Luminator

LUMINATOR - YAPILABİLİR OLANIN ÖLÇÜTÜ

05/24/2016
Luminator collage

Luminator LED, % 100 LED teknolojisine sahip Luminator ailesinin ilk üyesidir. Bunun anlamı: Bir daha asla ampul değiştirmenize gerek yok. High-Boost reflektörler, optimum ışık verimi ve maksimum sürüş keyfi sağlarlar. Bilgisayarla optimize edilmiş ince ayar sayesinde, yüksek performanslı LED"ler araç yolunun eşit oranlı, ideal bir biçimde aydınlatılmasını sağlarlar. Sürücü olarak avantajlarınız: Daha fazla güvenlik ve daha az yorgunluk belirtileri. Luminator LED, tüm bu LED avantajlarının yanı sıra, her şeyden önce: Gerçek bir HELLA Luminator - sağlam, yüksek kaliteli işlenmiş ve güvenilir "made in Germany" bir kaliteli üründür. Far, üçlü bir reflektörden oluşan LED uzun huzmeli ışığıyla ve ayrıca 3 kartovaldan oluşan LED pozisyon lambasıyla etkileyicidir. Ağırlığı 2800 g"dır.

05/24/2016

Luminator Metal etkileyici teknolojinin, sağlam bir yapı şeklinin ve çekici bir tasarımın nasıl akıllıca uyumlu hale getirilebildiğinin en iyi kanıtıdır. Hem gövde, hem de tutucu ve halka, yüksek dayanıklılıkta basınçlı çinko dökümden yapılmıştır ve bu sayede en ağır offroad uygulamalarına sorunsuzca dayanmaktadır. Alışılmış HELLA kalitesine sahip halojen teknolojisi, yolun dışında da sizi yarı yolda bırakmaz ve güvenilir bir aydınlatma sağlar. Ve tabii ki heybetli görünümü, her offroadçu için bir kazançtır.

05/24/2016

Mükemmel bir kombinasyon: Chromium Serisi, sağlam Luminator metal gövdesinin dayanıklılığını, berrak, parlak bir krom yüzeyin soğuk zarafeti ile birleştirmektedir. Bu sayede yolun dışındayken de gerçek bir tasarım vurgusu oluşturmaktadırlar. Luminator sınıflandırmasının yüksek gerekliliklerini yerine getirebilmek için, tüm Chromium modellerinin yüzey işlemesi özellikle korozyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür - tıpkı güçlü teknoloji gibi. Böylece, bu üstün nitelikli HELLA yardımcı farlardan uzun süre memnun kalmanız sağlanmaktadır. Chromium Line modelleri isteğe bağlı olarak şeffaf veya mavi camlı olarak mevcuttur.

Pozisyon lambalı Luminator Chromium

10/17/2019

Küçük gövde, güçlü teknoloji: Luminator"un Compact versiyonları alışıldık mükemmel teknolojiyi, sağlamlığı ve dayanıklılığı küçük montaj alanlarında da sunmaktadır. Tıpkı büyük modeller gibi teknolojik açıdan en üst düzeydeki daha küçük seri, karşılaştırılabilir ışık gücünde benzer ürün avantajlarını sunmaktadır.
Bu seri de tıpkı büyük kardeşleri gibi oldukça kapsamlı model çeşitliliğine sahiptir - Metal, Chromium ya da bütünüyle yeni LED, tüm versiyonlar aynı zamanda Compact varyasyonlarında da temin edilebilmektedir. Luminator Compact farlar dikey olarak monte edilebilmektedir. İstisna: Entegre kontrol üniteli Luminator Compact Xenon, +7° ile -7° arasında bir açıyla dikey olarak monte edilebilir.

Luminator Compact LED
Luminator Compact Xenon
Luminator Compact Metal
Luminator Compact Chromium

09/14/2016

Gerçek minyatür güç: Tüm zamanların en hafif ve en küçük Luminator modeli, tam aydınlatma gücüne sahip dahice bir minyatür çözümdür - ve tabii ki isteğe bağlı olarak Xenon ya da halojen teknolojisinde. Böylece, minimum yer koşullarında bile offroad ekipmanlarınızda HELLA Luminator yardımcı farların güçlü performansından ve teknolojik mükemmelliğinden vazgeçmek zorunda kalmazsınız.
Luminator X, serinin klasik güçlü yönleriyle etkilemektedir: High-Boost reflektörler sayesinde homojen aydınlatma, bilgisayarla optimize edilmiş ince ayar, bu sayede karanlıkta ve kötü hava koşullarında iyi bir görüş ve aktif sürüş emniyeti. Montaj basitçe sürücü kabininin tavanına ya da ön spoylere yapılabilir - böylece zorlu uygulamalar için mükemmel biçimde donanımlı hale gelirsiniz.

09/14/2016
  • Print
BOYUT KARŞILAŞTIRMASI
Luminator farların boyut karşılaştırması.
Karşılaştırmalı olarak Luminator farların boyutları.

 

ÜNİVERSAL PARÇALAR KATALOĞU
Ürünleri bul - HELLA üniversal parçalar kataloğunda.
Üniversal Parçalar Kataloğu – Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri.