Gündüz sürüş farı
HELLA Offroad
Mobil

HELLA"nın gündüz sürüş farları : Sakinleştirici güvenlik

HELLA"nın çok gelişmiş gündüz sürüş farları programında her araç tipi için ideal çözüm vardır. HELLA, offroad alanına yönelik olarak da kapsamlı bir model çeşitliliği sunmaktadır: Bazen zarif ve asil, bazen göz alıcı derecede farklı. Ancak tüm gündüz sürüş farlarımızda ortak olan bir şey var: Kesinlikle güvenebileceğiniz, denenmiş ve etkileyici HELLA kalitesi.
Gündüz sürüş farı konusuna yönelik daha ayrıntılı bilgileri ve ilgi çekici gerçekleri, mikrositemizde de bulabilirsiniz.

05/24/2016

LEDayLine

HELLA"nın LEDayLine gündüz sürüş farı, düz hatlı tasarım ile en modern teknolojiyi birleştirmektedir. Siyah plastik bir gövde içerisinde entegre röleli bu LED gündüz sürüş farı seti, her biri 5 LED"e sahip iki lambadan oluşmaktadır ve birlikte teslim edilen montaj aksesuarları yardımıyla ön spoylere monte edilir.
LEDayline, pozisyon lambası olarak da kullanılabilmektedir. Bu durumda seri olarak takılan pozisyon lambası kalıcı olarak devre dışı bırakılmalıdır.
Teslimat kapsamı, lamba setini, AMP Supersealed fişli profesyonel bir kablo setini ve sabitleme yaylarını içerir.

Ürün
2PT 010 043-801 Pozisyon lambalı gündüz sürüş farları seti, 12 V, profesyonel kablo seti dahil
2PT 010 043-011 Pozisyon lambalı gündüz sürüş farı, 12V, sol
2PT 010 043-021 Pozisyon lambalı gündüz sürüş farı, 12V, sağ

LEDayLine 15/30

LEDayline gündüz sürüş farları, işlevselliği ve kompakt bir yapı şeklini birleştirmektedir. Aracınızın görünürlüğü belirgin şekilde iyileştirilir - güvenliğiniz açısından gerçek bir artı.
LEDayLine 15 ve 30, düşük montaj derinlikleri sayesinde, montaj yerinde 15° veya 30° kavis açısı bulunan araçlarda çok yönlü montaj imkanları sunarlar. Düşük enerji tüketimi ve kolay montaj, bu lambaları ifade eden etkileyici argümanlardır.
Montaj çerçevesi aracın ön kısmına sabitlendikten sonra, gündüz sürüş farı montaj çerçevesinin tutma düzeneğine kolayca "takılır".
Set, her biri 8 LED"li 2 LED gündüz sürüş farını, montaj çerçevelerini, 1 değiştirici röleyi ve önceden monte edilmiş bir kablo setini içermektedir.

Ürün
LEDayLine 15
2PT 980 860-801 12 V, gündüz sürüş farı seti, montaj yerinde 15° kavis açısı bulunan araçlar için uygundur.
LEDayLine 30
2PT 980 850-801 12 V, gündüz sürüş farı seti, montaj yerinde 30° kavis açısı bulunan araçlar için uygundur.

LEDayLine Zero

8 adet yüksek performanslı LED"e sahip LEDayLine Zero, HELLA LEDayLine ailesinin en yeni üyesidir ve kavis açısı bulunmayan araçlar için optimum derecede uygundur. Bu gündüz sürüş farı, HELLA"nın modern gündüz sürüş farlarının tüm olumlu özelliklerine sahiptir: Aracın iyileştirilmiş fark edilebilirliği sayesinde, gündüz sürüşleri sırasında yüksek güvenlik, yenilikçi LED teknolojisi sayesinde daha düşük bir enerji tüketimi ve benzersiz görünüm. LEDayLine Zero, araç tasarımına uyumlu bir şekilde eklenmektedir ve sonradan takmaya ideal biçimde uygundur.
Teslimat kapsamı, her biri 8 LED"li 2 LED gündüz sürüş farını, montaj çerçevelerini, 1 değiştirici röleyi ve önceden monte edilmiş bir kablo setini içermektedir.

Ürün
LEDayLine Zero
2PT 980 970-821 12 V, gündüz sürüş farları seti, kavis açısı bulunmayan araçlar için uygundur

LED gündüz sürüş farı, “Surface Mount” montaj varyasyonu

HELLA"nın yenilikçi gündüz sürüş farı çözümlerinden üste montaj varyasyonlarında da vazgeçmek zorunda değilsiniz: 10 adet yüksek performanslı LED"e ve düşük bir montaj yüksekliğine sahip yeni lamba setimiz "Surface Mount", kavis açısı bulunmayan araçlar için mükemmel bir alternatif olup, karmaşık olmayan donatım özelliği ile etkilemektedir. LED teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi ve aracınıza bireysel bir imaj veren cazip tasarım, bu gündüz sürüş farlarını tercih etmeniz için diğer nedenlerdir. HELLA gündüz sürüş farlarının size sunduğu güvenlik artısını unutmamak gerekir.
Set, 2 adet lamba ve bir röle içermektedir.

Ürün
2PT 980 880-811 Gündüz sürüş farı seti, 12 V, kavis açısı bulunmayan araçlar için üste montaj varyasyonu

90 mm"lik LED gündüz sürüş farları

Siyah bir alüminyum gövde içerisindeki 90 mm"lik HELLA LED gündüz sürüş farları, özellikle dikkat çekici görünümleriyle heyecanlandırmaktadır - tam da "Görmek ve görülmek" sloganına uygun olarak. Lambalar, ön spoyler içerisine veya üzerine, hem dikey, hem de asılı olarak montaj için uygundur.

Set, iki adet askı + 2 lamba içermektedir. Set için montaj plakası gerekli değildir; aruz edilmesi/ihtiyaç olması durumunda, plaka opsiyonel olarak tekli lambalarla birlikte sipariş verilebilir.


Ürün
2PT 009 599-811 Gündüz sürüş farları seti, yuvarlak yapı şekli
2PT 009 599-111 LED gündüz sürüş farı, 90 mm yuvarlak, 3 LED"li, 12V/24V çoklu voltaj, sol
2PT 009 599-121 LED gündüz sürüş farı, 90 mm yuvarlak, 3 LED"li, 12V/24V çoklu voltaj, sağ
2PT 009 599-131 3 LED"li pozisyon lambalı LED gündüz sürüş farı, yuvarlak, 12V/24V çoklu voltaj, sol
2PT 009 599-141 3 LED"li pozisyon lambalı LED gündüz sürüş farı, yuvarlak, 12V/24V çoklu voltaj, sağ
9AH 165 968-001 Montaj plakası

LED gündüz sürüş farları, çubuk biçimli

HELLA"nın çubuk şeklindeki bu LED gündüz sürüş farları seti ile aracınıza gözden kaçırılamayacak ve karayolu trafiğinde güvenliği önemli ölçüde artıran, gerçek anlamda dikkat çekici bir şey alırsınız. Lambalar yatay montaj için öngörülmüştür ve farklı sabitleme olanaklarına sahip 2 varyasyon mevcuttur.
Teslimat kapsamında her biri 12 LED"li iki lamba, sabitleme cıvataları ve bir değiştirici röle bulunmaktadır.
Ürün
Üstten vidalı çerçeve bağlantısı, lamba yerleştirilir. Montaj çerçevesi dahil
2PT 980 680-821 Gündüz sürüş farı seti, 12V

Yan vidalama noktalarından sabitleme
2PT 980 680-801 Gündüz sürüş farı seti, 12V

LED gündüz sürüş farları seti, köşeli

Zarif ancak yine de dikkat çekici: Ön spoyler içerisine veya üzerine, dikey ve asılı olarak montaj için öngörülmüş, gümüş gri alüminyum gövdeli ve entegre röleli bu LED gündüz sürüş farları seti, aracınıza gerçek bir katma değer sağlamakta ve güvenliği artırmaktadır.
Teslimat kapsamı, her biri üç LED"li iki lambayı, AMP Supersealed fişli bir profesyonel kablo setini ve bir askılı tutucuyu içermektedir.


Ürün
2PT 009 496-801 Gündüz sürüş farları seti, köşeli

  • Print
Gündüz sürüş farı mikrositesi
HELLA gündüz sürüş farı hakkında her şey mikrositede.

Gündüz sürüş farı hakkında her şey: HELLA Mikrositesi.

LED_Video_160x80
LED uzmanlığı

Işık,…LED"dir. HELLA"nın LED uzmanlığı izlerken iyi eğlenceler

play video
ÜNİVERSAL PARÇALAR KATALOĞU
Ürünleri bul - HELLA üniversal parçalar kataloğunda.
Üniversal Parçalar Kataloğu – Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri.