Black Magic
HELLA offroad
Black Magic

BLACK MAGIC – SİYAH, GÜÇLÜ VE KOMPAKT

09/17/2021
Black Magic

Asil siyah görünüm, kompakt tasarım: HELLA Black Magic Cubes, çekici, tamamen siyah görünümü sayesinde kalabalığın arasından sıyrılan gerçek bir göz alıcıdır. Ayrıca teknolojisi de olağanüstüdür: Enerji tasarruflu ve uzun ömürlü LED teknolojisi ve göz kamaştırmayan özel reflektör, spot ışığı veya projektör olarak "sihirli" bir güçlü aydınlatma sağlar. Mutlak toz ve su geçirmezlik ve sağlam yapı, en zorlu koşullarda bile kullanıma izin verir. İki boyut varyantı, maksimum kullanım özgürlüğüne izin verir.

09/17/2021

İnce HELLA Black Magic Lightbars, tutucular da dahil olmak üzere tamamen asil siyah bir tasarıma sahiptir. Bu sayede açıkça kalabalığın arasından sıyrılır ve dış görünümleriyle hemen göze çarparlar. Teknoloji de sıra dışıdır: Varyanta bağlı olarak, 15.000 lümene kadar ışık performansı olağanüstü bir arazi aydınlatması sağlar. Akıllı Termal Yönetim, ortam sıcaklığına uyum sağlanmasına ve böylece her zaman optimum ışık verimine olanak sağlar. Toz ve su geçirmez gövde ve sağlam yapı, en zorlu arazi uygulamalarına bile izin verir. Farklı uzunluk varyantları, uygulamada mümkün olan en büyük esnekliği sunar.

09/17/2021

Bakışları sihirli bir şekilde üzerine çeker: Aerodinamik HELLA Black Magic Mini Lightbars, ultra kompakt, son derece ince yapısı ve gövdeden tutucuya kadar tamamen asil siyah tasarımı sayesinde, dış görünümüyle de etkileyicidir. Çekici gövde muhafazası içerisinde en modern teknoloji gizlidir. 1.600 lümenlik güçlü ışık performansı, özel reflektörle birlikte hem spot hem de projektör varyantı için mükemmel bir arazi aydınlatması sağlar. Sağlam, kire dayanıklı yapısı, mutlak toz ve su geçirmezlik özelliği ve yenilikçi Termal Yönetim, kesinlikle arazi kullanımı için uygundur. Maceraya dalın – HELLA Black Magic Mini Lightbars ile.

09/17/2021
  • Print
BLACK MAGIC
Picture

"Black Magic” yardımcı farlar

ÜNİVERSAL PARÇALAR KATALOĞU
Ürünleri bul - HELLA üniversal parçalar kataloğunda.
Üniversal Parçalar Kataloğu – Tek tıklamayla tüm HELLA ürünleri.