Přídavné světlomety
HELLA Offroad
Přídavné světlomety

Přídavné světlomety HELLA – silné světlo prodchnuté vášní

Kdo se pohybuje mimo běžné cesty, musí být připraven na extrémní situace. To platí jak pro řidiče, tak pro vybavení automobilu – a pro světla dvojnásob. Odlétávající kameny ani extrémní vlhkost nesmějí negativně ovlivnit fungování světlometů nebo snad dokonce zapříčinit jejich výpadek. V podobě přídavných světlometů speciálně přizpůsobených požadavkům řidičů terénních automobilů vyvinula společnost HELLA řadu vynikajících výrobků, s nimiž budete dokonale připraveni právě na tyto jízdy v nejnáročnějších podmínkách. Výsledkem jsou různé modely světlometů, jejichž stabilita, odolnost a vynikající světelný výkon jsou už mnoho let považovány za legendární a které inženýři společnosti HELLA nadále průběžně vylepšují. Světlo, na které je spolehnutí.
05/23/2016

Legendární dálkové světlomety BLACK MAGIC v luxusním černém designu. Záruka vysokého světelného výkonu a ještě větší zábavy při řízení. Různá konstrukční provedení a vhodné osvětlovací charakteristiky pro každé místo montáže a každé dobrodružství.

09/20/2021

Přídavné světlomety LED Light Bar řady LBE z programu HELLA VALUEFIT nabízejí díky aktuální LED technologii vysoký a zároveň homogenní světelný výkon koncentrovaný v hliníkovém pouzdře odolném proti nárazům a opatřeném integrovanými chladicími žebry.

12/07/2020

Světlomet HELLA Luminator je ve světě offroadů už dlouhá léta měřítkem toho, čeho je možné dosáhnout: Hledáte-li světlomet, který nabídne nejlepší možnou osvětlovací charakteristiku a nejvyšší stabilitu a odolnost, nemůžete ho do výběru nezařadit. Luminator je celokovový světlomet bez kompromisů: Z kovu je jak držák, tak obroučka a reflektor. Maximální světelný výkon zajišťují speciální reflektory typu High Boost. Řada Luminator se vyznačuje jednou z nejrozsáhlejších palet rozličných variant přídavných světlometů pro terénní automobily, nabízející obrovský počet modelů s nejrůznějšími světelnými technologiemi.

05/23/2016

Světlomety HELLA Rallye 3003 se od řady Luminator liší především materiálem pouzdra: Místo kovu se používá polystyren nejvyšší jakosti – ultralehký, stabilní a dokonale odolný proti korozi. Kompletně černá pouzdra světlometů jsou opatřena šedostříbrnou nebo chromovanou designovou obroučkou, která dokonale završuje jejich vizuální stránku. Zesílená struktura pouzdra zvyšuje stabilitu a skleněný krycí panel (volitelně v čirém, nebo modrém provedení) zaručuje trvalou odolnost proti poškrábání. Světlomet je vhodný jak pro montáž nastojato, tak k zavěšení.

05/23/2016

Řada HELLA Jumbo svým pravoúhlým, jen mírně zaobleným černým tvarem působivě podtrhuje linii automobilu. Je vhodná jak k montáži nastojato, tak k zavěšení, díky čemuž dokonale zapadne do přídi vozidla. Z těchto možností vyplývají i funkční výhody: Světlomet Jumbo se dá bez problémů použít i (nebo právě) tam, kde by instalace velkého kruhového světlometu mohla negativně ovlivňovat chlazení motoru. Výraznou vlastností světlometu Jumbo ale není jen jeho vzhled, nýbrž také rozmanitá paleta modelů, kterou nabízí!

12/07/2020

LED Light Bar e stylová alternativa ke kruhovým přídavným světlometům. Extrémně tenká, robustní a rychle instalovatelná světelná lišta se ideálně hodí pro speciální požadavky terénních automobilů a lze ji namontovat jak na střechu, tak na předek. Použití tepelně vodivého plastu umožnilo dosáhnout velmi nízké hmotnosti. Navzdory štíhlé konstrukci dosahuje světlomet vysokého světelného výkonu při současně velmi nízkém příkonu pouhých 25 W (verze: LED Light Bar 350), resp. 35 W (verze: LED Light Bar 470).

08/09/2016

Nový světlomet HELLA Comet 200 LED je moderní a výkonná LED alternativa halogenových přídavných světlometů.
Kompaktní přídavný LED světlomet s logem HELLA nabízí výrazný světelný design, který se dokonale hodí k hlavním LED světlometům.
S průměrem pouhých 144 mm a hloubkou 71 mm se Comet 200 LED ideálně hodí k montáži na stísněná místa.

05/23/2016

Dálkový světlomet HELLA VALUEFIT 450 LED nabízí vysoký světelný výkon v kompaktním provedení s moderním designem reflektoru. Díky malým rozměrům se dálkový LED světlomet s integrovaným obrysovým světlem hodí i do menšího montážního prostoru.

12/07/2020

Přídavné světlomety HELLA Comet FF 450, 500 a 550 jsou speciálně přizpůsobeny designu moderních automobilů a představují optimální řešení pro řidiče, kteří kromě dobré viditelnosti kladou důraz i na atraktivní vzhled a individuální styl – a to i mimo silnice. Díky kombinaci osvědčené halogenové techniky s free-form reflektory dosahují vynikajícího světelného výkonu. Z kvalitního zpracování skleněných a plastových komponent zase vyplývá dlouhá životnost a nejlepší viditelnost za nepříznivých povětrnostních podmínek. Malá montážní hloubka zajišťuje bezproblémovou montáž na téměř jakýkoli automobil.

Comet FF 450
Comet FF 550
Comet FF 500

05/23/2016

Světlomety HELLA Micro DE působí velmi skromným dojmem: Ve vypnutém stavu jsou téměř neviditelné, díky chytrému funkčnímu řešení ale nabízejí světelný výkon, který vzhledem k jejich kompaktním rozměrům budí zaslouženou pozornost.

Micro DE

10/22/2020

Zkratka FF označuje pokročilou reflektorovou technologii „Free-Form“, která i u reflektorů o malé ploše umožňuje dosáhnout vysokého světelného výkonu. Řada FF značky HELLA se proto díky kompaktním rozměrům optimálně hodí pro automobily, na nichž kvůli omezeným možnostem montáže není k dispozici dostatek prostoru k instalaci objemných přídavných světlometů. Osvědčená halogenová technika a různé varianty výbavy nabízejí správné řešení téměř jakýchkoli požadavků, světlomety jsou vhodné jak k montáži nastojato, tak k zavěšení.

FF75 také jako mlhové světlomety
FF50 také jako mlhové světlomety

10/22/2020
  • Print
Lichtverteilungen
Die Lichtverteilungen im Vergleich.

Entdecken Sie das komplette HELLA Fernscheinwerfer-Sortiment im Überblick