On the road
HELLA Offroad
On the road

Zkušenosti řidičů terénních automobilů: S výrobky firmy HELLA, vašeho experta na osvětlení.

Naše výrobky pro terénní automobily je nejlepší vyzkoušet přímo v akci – zde se dozvíte, co na nich oceňují skuteční profesionálové.

05/23/2016

  • Přídavné světlomety HELLA v akci.

Dag Rogge je vedoucí Land Rover Experience Center. Jeho pověst hlavního instruktora pro náročné offroadové expedice je legendární. Pod jeho vedením pokořují lidé a stroje ty nejnepřístupnější kouty naší planety, například Andy, poušť Atacama v Jižní Americe nebo tropickou džungli v Asii.
Při Landrover Experience Tour jsou světlomety vystaveny extrémní zátěži. Bahno, prach, úmorné vedro, nebo naopak zima kladou velmi vysoké požadavky nejen na člověka, ale i na použitý materiál. Dag Rogge o tom sví své. U přídavných světlometů proto odmítá jakýkoli kompromis. Důvěřuje pouze inovačním a několikrát ověřeným výrobkům značky HELLA.

05/23/2016
  • Názor profesionála od Daga Roggeho

Robby Gordon je považován za jednoho z nejlepších jezdců v seriálu NASCAR v USA. Účastní se také závodů Indy Racing League (IRL), Trans-Am a International Motor Sports Association (IMSA) a nechyběl ani na International Race of Champions (IROC). Několikrát jel také rallye Paříž–Dakar, kde zaznamenal pozoruhodný úspěch.
Se světlomety HELLA jezdí Robby Gordon už přes 10 let. Nepochybuje o tom, že za svá vítězství ve známých závodech Baja vděčí mimo jiné i jim a jejich přesvědčivému výkonu a stabilitě. Robby sází na výkon a odolnost – u sebe i u světlometů. Jeho vyjádření:
„Se světlomety HELLA jedu v noci stejně rychle jako přes den.”
Co k tomu dodat? Snad jen to, že o kvalitách našich výrobků se mohou přesvědčit nejen závodní jezdci, ale i vy!

05/23/2016
  • Názor od profesionála Robbyho Gordona

Putování po Hedvábné stezce je vzrušující zážitek. Nejrůznější kultury, klimatická pásma a krajiny mají nejen svůj půvab pro účastníky tour, ale představují také velkou výzvu pro vozidla. Jako oficiální partner Landroveru se staráme o to, aby byla vozidla na Landrover Experience Tour 2013 vybavena kvalitními LED a xenonovými přídavnými a pracovními světlomety, protože je nutné včas rozpoznat případná nebezpečí nejen přes den, ale i v noci. Opravdová výhra pro všechny zúčastněné. Více se o Landrover Experience Tour dozvíte také na oficiálním webu.

05/23/2016
  • Landrover Experience Tour 2013
  • Print
Specializovaný web na téma kvality
Další informace o kvalitě značky HELLA
HELLA je kvalita. Další informace najdete na našem specializovaném webu.

ELIVER