Luminator
HELLA Offroad
Luminator

LUMINATOR – MĚŘÍTKO MOŽNÉHO

05/23/2016
Luminator collage

Světlomet Luminator LED je první člen řady Luminator, který stoprocentně využívá LED technologii. To znamená, že už nikdy nebudete muset měnit žárovky. Reflektory typu High Boost nabízejí optimální světelnou účinnost a maximální požitek z jízdy. Díky počítačové optimalizaci zajišťují vysoce výkonné LED diody rovnoměrné a ideální osvětlení vozovky. Přínos pro řidiče je nasnadě: větší bezpečnost a omezení projevů únavy. Kromě všech těchto výhod LED technologie je ale reflektor především typický představitel řady HELLA Luminator – odolný, kvalitně zpracovaný a spolehlivý výrobek made in Germany. Světlomet vás nadchne dálkovým LED světlem z třísegmentového reflektoru a také obrysovým LED světlem využívajícím tři optické prvky Kartoval. Hmotnost činí 2 800 gramů.

05/23/2016

Světlomet Luminator Metal je nejlepším důkazem toho, že přesvědčivou techniku a robustní konstrukci lze skloubit s atraktivním designem. Jak pouzdro, tak držák a obroučka jsou vyrobeny z odolného zinkového tlakového odlitku. Bez problémů proto odolají i drsným podmínkám při jízdě v terénu. Halogenová technika ve vysoké kvalitě obvyklé pro značku HELLA zajišťuje spolehlivé osvětlení a ani při jízdě mimo silnice vás nenechá na holičkách. Impozantní vzhled obohatí každý terénní automobil.

05/23/2016

Dokonalá kombinace: Řada Chromium kombinuje odolnost robustního kovového pouzdra světlometů Luminator s chladnou elegancí čistého a lesklého chromovaného povrchu. S takovým designem zazáříte i mimo silnici. Všechny modely Chromium splňují vysoké nároky klasifikace Luminator – vyznačují se jednak chromovaným povrchem, který je mimořádně odolný proti korozi a má velice dlouhou životnost, jednak výkonnou technikou. Díky těmto vlastnostem máte jistotu, že si kvalitních přídavných světlometů HELLA budete moct užívat po dlouhou dobu. Řada Chromium je volitelně k dispozici buď s čirým, nebo s modrým krycím sklem.

Luminator Chromium s obrysovým světlem

10/17/2019

Malé pouzdro, výkonná technika: Verze Compact světlometu Luminator přinášejí tradičně vynikající technologii, stabilitu a odolnost i do menších instalačních prostor. Menší řada je technologicky stejně na výši jako velké modely a nabízí stejné přednosti při srovnatelném světelném výkonu.
Série přináší stejně velkou rozmanitost modelů jako velcí bratříčci – ve variantě Compact jsou k dispozici všechny verze – Metal, Chromium a zcela nově i LED. Světlomety Luminator Compact lze namontovat nastojato. Výjimka: Luminator Compact Xenon s integrovaným předřadníkem lze nastojato namontovat v úhlu od +7° do –7°.

Luminator Compact LED
Luminator Compact Xenon
Luminator Compact Metal
Luminator Compact Chromium

08/05/2016

Trpaslík, ale přitom silák: Nejlehčí a nejmenší světlomet Luminator, který jsme kdy vyráběli, představuje geniální miniaturní řešení s plným světelným výkonem. Dodává se v xenonovém nebo halogenovém provedení. Vysokého výkonu a brilantní technologie přídavných světlometů Luminator značky HELLA se proto ve své terénní výbavě nemusíte vzdát ani v případě, že máte jenom velmi omezené místo.
Světlomet Luminator X vás přesvědčí klasickými výhodami této konstrukční řady: rovnoměrným osvětlením díky použití reflektorů High Boost a počítačově optimalizovaným jemným vyladěním, které je zárukou dobrého výhledu a aktivní bezpečnosti jízdy za tmy a při špatných povětrnostních podmínkách. Namontovat se dá jednoduše na střechu kabiny nebo na přední spoiler. Budete pak dokonale vybaveni i do tvrdých podmínek v terénu.

08/05/2016
  • Print
POROVNÁNÍ VELIKOSTÍ
Srovnání velikostí světlometů Luminator.
Srovnání rozměrů světlometů Luminator.

 

KATALOG UNIVERZÁLNÍCH DÍLŮ
Najděte, co potřebujete – v katalogu univerzálních dílů HELLA.
Katalog univerzálních dílů – všechny výrobky značky HELLA jediným kliknutím.