Výmenné diely
 
Výmenné diely

Profesionál na svetlá sa stretáva so silákom v oblasti bŕzd

HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS ponúka rozsiahly sortiment zahŕňajúci všetko ohľadom bŕzd – s excelentnou technológiou pre tie najvyššie nároky. Okrem obložení kotúčových bŕzd, brzdových čeľustí a brzdových bubnov je paleta výrobkov kontinuálne dopĺňaná a prispôsobovaná požiadavkám zákazníkov. Spoločnosť HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS je špičkový predajca brzdových systémov na voľnom trhu súčiastok. Disponujeme dlhoročnou skúsenosťou ako priamy dodávateľ a odbytovou kompetenciou jednej z najväčších obchodných organizácií na svete. Firma HELLA vám tiež ponúka široký výber výmenných opotrebovateľných dielov, ako je napríklad rozsiahly sortiment žiaroviek, stieračov a pod.
02/23/2017

Brzdové systémy

Brzdové systémy sú vo vozidle kľúčovým faktorom z hľadiska bezpečnosti. Plánované spojenie firiem HELLA a PAGID bude po schválení protimonopolnými úradmi znamenať vznik firmy, ktorá bude mať vedúcu pozíciu v ponuke brzdových systémov na voľnom trhu so súčiastkami. Pri obloženiach kotúčových bŕzd budeme potom pokrývať takmer 100 % celkovej potreby vozidiel v rámci Európy. Obloženia kotúčových bŕzd tvoria s brzdovými kotúčmi optimálne spárovanie trecích elementov, zabezpečujúce maximálnu mieru bezpečnosti, komfortu a dlhej životnosti.
Naše brzdové čeľuste a brzdové bubny budú v budúcnosti pre vás a vašich zákazníkov perfektným riešením pri použití v zadných nápravách. Predmontované upnutia na brzdové čeľuste vám okrem toho ušetria čas pri montáži. Program budú dopĺňať mazivá, prípravky na čistenie bŕzd a rôzne príslušenstvo. Samozrejme, po schválení protimonopolnými úradmi budeme neustále pracovať na programe našich výrobkov, aby sme mohli čo najoptimálnejšie plniť požiadavky našich zákazníkov. Plánujeme zvýšiť atraktivitu existujúceho sortimentu a v budúcnosti rozšíriť paletu výrobkov o hydraulické brzdy a vybavenie autoservisov.

 

K domácej stránke nášho Joint Venture

K domácej stránke nášho partnera v rámci Joint Venture

03/02/2016
 
 

Žiarovky

Keď ste s vozidlom na ceste, všetko sa točí okolo optimálneho výhľadu. Rozhodujúcou je pritom aj absolútne spoľahlivá funkčnosť svetiel. HELLA disponuje pre každý prípad správnou technológiou - a práve preto prináša HELLA na cesty široký sortiment žiaroviek.
  • Xenónové: pre vyšší výkon
  • Performance: pre viac svetla
  • Design: pre vyššie nároky
  • Lifetime: pre vyššiu životnosť
  • High Wattage: prídavok pre profesionálov
  • Standard: pre vyššiu hospodárnosť

Pritom naše žiarovky, od štandardných až po xenónové, poskytujú vždy absolútne spoľahlivo maximálny výkon. Ten, pre koho je dôležitá bezpečnosť, nájde pre každé vozidlo v ponuke HELLA vždy špeciálnu a otestovanú kvalitu. Ktorú z našich inovačných noviniek chcete uprednostniť pre vašich zákazníkov? HELLA v každom prípade garantuje bezpečnosť a vysokú spokojnosť zákazníkov.

Ku katalógu univerzálnych dielov

K online katalógu HELLA

K Konfigurátoru

02/23/2017
 
 

Stieracím lištám

Tu profiluje kvalita! Aby vaši zákazníci mali dlhú dobu voľný výhľad, skrýva sa v našich stieračoch množstvo prvkov High Tech. Kvalitná povrchová úprava z grafitových čiastočiek v nanoveľkostiach v podstatnej miere zabraňuje treniu medzi stieračom a oknom. Výsledok: rovnomerná a pokojná prevádzka - a to pri dlhej životnosti stieračov! Voľný výhľad pre všetky vozidlá: pre osobné automobily, dodávky, pozemné, poľnohospodárske a stavebné stroje, úžitkové vozidlá a autobusy, pre vašich zákazníkov ponúkame široký sortiment univerzálnych stieračov, aj stieračov špecifických pre jednotlivé vozidlá. Bezpečnosť - pre firmu HELLA je to vždy otázka techniky.

K online katalógu HELLA

K Konfigurátoru

02/23/2017
 
 

Zapaľovacím cievkam

Program spoločnosti HELLA v oblasti zapaľovacích cievok zahŕňa vyše 80 variantov a kontinuálne sa ďalej rozširuje. Jedná sa o zapaľovacie cievky pre nepohyblivé rozdeľovanie VN (RUV), pri ktorom sa riadenie vykonáva výlučne elektronicky - nie sú už potrebné žiadne pohyblivé diely. Príslušná výbava sa nachádza vo všetkých moderných vozidlách so zážihovými motormi.

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 
 
 
 
 
 
Eliver
Otestujte naše pracovné svetlomety online!
Viac
Eliver
 
12/04/2014