Úžitkové vozidlá
 

Automomilová technológia a špičková kvalita pre najvyššie nároky

Pre úžitkové vozidlá ponúkame nielen univerzálne produkty, ale aj špecifické novinky pre dané vozidlá. Naši zákazníci pritom profitujú z nášho dlhoročného know-how a z technologických a ekonomických synergií v oblasti automobilovej veľkosériovej činnosti. V oblasti svetelných systémov disponujeme širokým sortimentom osvetľovacích produktov, ktoré ponúkame podľa požiadaviek v halogénovej, xenónovej alebo LED technológii. Naše výrobkové spektrum okrem toho zahŕňa elektrické a elektronické komponenty.

Všetky produkty majú spoločné to, že sú ohľadne kvality a výkonu dimenzované na sčasti extrémne vonkajšie vplyvy, ktorým sú každodenne vystavené ťažké nákladné automobily, traktory alebo komunálne vozidlá. Vodiči a prevádzkovatelia autoparkov sa tak môžu spoľahnúť na kvalitu HELA aj v súvislosti s poškodením od odletujúcich kamienkov, extrémnymi teplotami alebo nepretržitými vibráciami.

09/08/2015
1
Kamióny

Kamióny

Svetelné a elektronické systémy - vyberte si z nášho sortimentu štandardných produktov alebo si ich nechajte prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Vašou úlohou je bezpečná a včasná výroba - dodávku spoľahlivých produktov nechajte na nás.
Viac
Návesy

Návesy

Svetelné a kabelážové systémy pre optimálnu svetelnú účinnosť a trvácnosť. Úspora času a nákladov vďaka rýchlej a jednoduchej montáži.
Viac
Ťažká technika

Ťažká technika

Skvelé svetelné vybavenie pre výnimočný výkon aj v náročných podmienkach. Naše produkty sú presne to, čo hľadáte: sú robustné, odolné voči vibráciám, trvácne a zaručujú rýchlu návratnosť investícií.
Viac
 
05/29/2013
1
Záchranné vozidlá

Záchranné vozidlá

Ak ide o bezpečnosť, neexistujú žiadne kompromisy - najmä čo sa týka vybavenia záchranných vozidiel. Získajte bližšie informácie o našich systémových riešeniach pre rôzne typy vozidiel.
Viac
Komunálne a špeciálne vozidlá

Komunálne a špeciálne vozidlá

Špičková kvalita zabezpečujúca spoľahlivosť a maximálnu životnosť, efektívne varovné systémy pre ostatných vodičov a bezpečnú premávku na cestách, modulárny dizajn a rôznorodosť produktov.
Viac
Mestské a diaľkové autobusy

Mestské a diaľkové autobusy

Široká škála rôznych typov osvetlenia dovoľuje dizajnérom naplno prezentovať svoju kreativitu pri výbere materiálov, druhov svietidiel a farieb. Vďaka našej modulárnej koncepcii svetlometov môžu zákazníci vyjadriť svoj vlastný štýl.
Viac
 
05/29/2013
Construction_teaser

Construction

Optimálne riešenia pre stavebníctvo! Objavte na našej mikrostránke vybraný sortiment výrobkov osvetľovacej techniky, ako aj premyslených elektrických a  elektronických riešení.
Viac
 
07/27/2016 13:36
 
 
 
Katalóg univerzálnych náhradných dielov
Rýchle vyhľadávanie univerzálnych náhradných dielov pre kamióny a návesy.
Katalóg univerzálnych náhradných dielov
Katalóg univerzálnych náhradných dielov
 
11/20/2014
Eliver
Otestujte naše pracovné svetlomety online!
Viac
Eliver
 
12/04/2014