Spotrebný
materiál
 
Spotrebný materiál

Spotrebný
materiál

Spotrebné materiály sú nevyhnutné v každodennej práci v autoservise - aj tu je na tom HELLA veľmi dobre. Či inštalačný materiál, poistky, oleje, O-krúžky alebo, po schválení protimonopolnými úradmi, s HELLA Pagid prípravky na čistenie bŕzd a brzdové kvapaliny - dodávame rýchlo a spoľahlivo.
02/23/2017

Oleje

Trh údržby a opráv klimatických zariadení sa prudko rozvíja. Behr Hella Service má takmer všetky náhradné diely pre celý chladiaci okruh.
Dôležitú skupinu výrobkov predstavujú oleje. V našom programe ponúkame tak minerálne, ako aj syntetické oleje do kompresorov.

Ku katalógu pre autoservisy - Kvapaliny

K online katalógu HELLA

K Behr Hella Service Domáca stránka

02/23/2017
 
 

Inštalačný materiál

Vedenia, poistky, poistkové automaty, krimpovacie spojky - neizolované, izolované a so zmršťovacou izoláciou, spájkovacie spojky, napichovacie objímky a skrine konektorov, zmršťovacie hadice - už ich nemusíte hľadať, objednajte ich jednoduchým kliknutím! V našom sortimente inštalačného materiálu určenom pre autoservisy nájdete presne to, čo potrebujete na zaistenie, spojenie alebo ochranu. Samozrejme v špičkovej kvalite.

Ku katalógu LightShow - Inštalačný materiál

07/31/2013
 
 

O-krúžky

Hella Nussbaum Solutions ponúka pri O-krúžkoch tak súpravy špecifické pre vozidlá najbežnejších výrobcov vozidiel, ako aj univerzálne O-krúžky pre osobné automobily, úžitkové a
poľnohospodárske vozidlá.

Ku katalógu pre autoservisy

K online katalógu HELLA

K HELLA Nussbaum SolutionsDomáca stránka

02/23/2017
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie do klubu pre trh s náhradnými dielmi
Klub pre trh s náhradnými dielmi poskytuje prehľadné technické informácie a mnoho ďalších výhod.
Prihlásenie
Viac
 
09/16/2013