Príslušenstvo
 
Príslušenstvo

Príslušenstvo

Vo veciach príslušenstva je HELLA vždy tým správnym partnerom. Naša kompetencia v oblasti osvetlenia sa už mnoho rokov odzrkadľuje v tých najrozličnejších inováciách. S naším širokým programom prídavných svetlometov, spätných svetiel a pracovných svetlometov, denných svetiel, výstražných majákov na vozidlá a interiérového osvetlenia, ako aj bočných a obrysových svetiel sme jedným z vedúcich predajcov na trhu. V stále väčšej miere sa využíva aj vysoko kvalitná technológia LED.
02/23/2017

Prídavné svetlomety

Viac svetla. Veľmi radi! Chcete, aby sme noc premenili na deň alebo chcete vidieť aj pri zlom počasí jasne cestu pred sebou? Naše prídavné svetlomety sú absolútnou špičkou, čo sa týka ich svetelného výkonu a sú už takmer legendárne - a sú to svetlomety, na vývoji ktorých dôsledne pracujeme ďalej, aby sme stále prispievali k zvyšovaniu bezpečnosti:
  • Diaľkové svetlomety pre optimálne osvetlenie jazdnej dráhy.
  • Svetlomety do hmly pre široký dosvit v blízkom priestore.

Nedá sa prehliadnuť - vďaka pozičnému svetlu poskytuje náš prídavný svetlomet mimoriadnu bezpečnosť. Pritom je tento kúsok High Tech neuveriteľne robustný a odolný. Optimum svetla a dlhú životnosť vám poskytnú špičkové varianty prídavných svetlometov v halogénovom, xenónovom a samozrejme plne LED vyhotovení. Ich kompletný prehľad nájdete v našom online katalógu.

Ku katalógu univerzálnych dielov

K online katalógu HELLA

K Eliver-Tool

K mikrostránke Offroad

K mikrostránke Truck

02/23/2017
 
 

Denné svetlá

Boli by ste si mysleli, že sa stanete niekým, kto bude určovať trend v oblasti dizajnu a stylingu? My áno. Pri našich denných svetlách z ponuky HELLA jednoducho všetko sedí: vysoko vyvinutá technológia od štandardu až po LED, nízka spotreba energie, jednoduchá montáž a variabilita v stvárnení, umožňujúce, aby sa bezpečnosť stala silnou individuálnou stránkou. Či už s perfektným dizajnom montáže alebo montážou celkom jednoduchou - naše denné svetlá v každom prípade upútajú pozornosť. Ale dosť chválospevov: jediným kliknutím v našom online katalógu nájdete aj vy optimálne riešenie denných svetiel z ponuky HELLA.

Ku katalógu univerzálnych dielov

K mikrostránke Denné svetlá

11/16/2015
 
 

Optické výstražné systémy a výstražné majáky na vozidlách

Pri použití je dôležitá kvalita. S našími optickými výstražnými systémami série OWS, signalizačnými zariadeniami radu RTK a výstražnými majákmi na vozidlách konzekventne presadzujeme všetko, vďaka čomu je HELLA tak mimoriadna. Výstražné majáky po celom obvode vozidla, blikajúce výstražné majáky, výstražné svetlá - naši špecialisti tu kombinujú špičkové technológie s extrémnou odolnosťou. A výsledok: vysokokvalitná xenónová technológia alebo technológia LED, náročná technika otočných zrkadiel, bez problémov odolávajúca aj najtvrdším podmienkam a nepretržitej prevádzke. S výrobkami z ponuky HELLA tak môžete na seba celkom určite upozorniť.

Ku katalógu univerzálnych dielov

K online katalógu HELLA

K Eliver-Tool
02/23/2017
 
 

Pracovné svetlomety

Dobré svetlo patrí v mnohých oblastiach k základnému predpokladu. Preto sú pracovné svetlomety HELLA vždy tou najlepšou voľbou pre:
  • veľkoplošné osvetlenie pôdy, ak ich používate pri práci na poli.
  • optimálne osvetlenie blízkeho priestoru alebo ďaleko siahajúci dosvit na stavenisku alebo pri manévrovaní vo dvore.

S perfektným osvetlením pracovného priestoru zvýšite svoju schopnosť koncentrovať sa. S LED svetlami, xenónovými a halogénovými svetlami budú vaše silné stroje precízne ovládateľné aj v tme - a to je investícia, ktorá sa vyplatí.

Informácie k jednotlivým výrobkom a technológiám

Ku katalógu univerzálnych dielov

K mikrostránke Nákladné automobily

K Eliver-Tool

02/04/2016
 
 

Vyššia verzia svetlometov

Tak ako za bieleho dňa - to je naše heslo pri vyvíjaní našich svetlometov. Vznikajú pritom vždy nové inovácie svetiel, ktoré umožňujú, aby jazda v noci alebo pri zlých poveternostných podmienkach bola vždy bezpečnejšia. Vyššia verzia svetlometov s osvetľovacou technológiou Celis, xenónové stretávacie svetlá alebo dynamické osvetlenie v zákrutách. Pre každého vodiča znamenajú naše novinky, ktoré sa dajú následne nainštalovať, jednoducho viac bezpečnosti. Okrem toho zvyšujú hodnotu vozidla z hľadiska dizajnu, vaše vozidlo s nimi bude vyzerať o niekoľko rokov mladšie.

Ku katalógu univerzálnych dielov

K online katalógu HELLA

K mikrostránke Tuning - zvýšenie výkonu

02/23/2017
 
 
 
 
 
 
 
Eliver
Otestujte naše pracovné svetlomety online!
Viac
Eliver
 
12/04/2014