Obchodné portfólio
 

Atraktívna a vyvážená obchodná ponuka

Aktivity koncernu HELLA sa delia do troch segmentov, ktoré spoločne vytvárajú vyvážené obchodné portfólio podniku.  V segmente „automotive“
združuje spoločnosť HELLA vývoj, výrobu a predaj komponentov a systémov osvetľovacej techniky a elektroniku pre výrobcov automobilov a iných dodávateľov. Spoločnosť HELLA sa pritom orientuje na ústredné trendy v automobilovom priemysle – ochrana životného prostredia, bezpečnosť a komfort, čo sa odráža vo výrobkoch ako sú inteligentné batériové snímače, radarové asistenčné systémy pre vodiča ako aj adaptívne svetelné systémy.

V segmente sekundárneho trhu spoločnosť HELLA okrem toho vyvíja, vyrába a predáva produkty pre nezávislý trh so súčiastkami a pre opravovne.

V segmente špeciálnych aplikácií dodáva spoločnosť HELLA inovatívne svetelné a elektronické produkty rôznym cieľovým skupinám, počnúc výrobcami stavebných strojov a lodí až po obce a dodávateľov energií. Systematický prenos a vhodná adaptácia know-how v oblasti technológií, procesov a kvality zo segmentu automobilového priemyslu sú základom vysokej konkurencieschopnosti čo sa týka nákladov a inovácií.

08/06/2014
2
Obchodná oblasť
Originálne automobilové vybavenie
OBCHODNÁ OBLASŤ
TRH NÁHRADNÝCH DIELOV
OBCHODNÁ DIVÍZIA OSVETLENIE

OBCHODNÁ DIVÍZIA
OSVETLENIE

Viac
OBCHODNÁ DIVÍZIA ELEKTRONIKA

OBCHODNÁ DIVÍZIA ELEKTRONIKA

Viac
OBCHODNÁ DIVÍZIA TRH NÁHRADNÝCH DIELOV

OBCHODNÁ DIVÍZIA TRH NÁHRADNÝCH DIELOV

Viac
 
05/28/2013
1
Špeciálne Aplikácie

Obchodný segment „špeciálne aplikácie“

Viac

 
07/08/2013
 
 
 
NA STIAHNUTIE
Koncern HELLA v skratke
Koncern HELLA v skratke
Prečítajte si:
Stručný profil koncernu HELLA, PDF (0.44 MB)
 
05/28/2013
Správy
2021-01-14Thanks to a slight market recovery and strict cost discipline, HELLA sees good business development over the first half of the year Viac
2020-09-30Dr. Lea Corzilius becomes a member of the HELLA Management Board Viac
2020-09-29HELLA sells front camera software business to Volkswagen's Car.Software Org Viac
 
01/17/2015
Odkazy
 
11/11/2014