Náradie
 
Náradie

Najlepšie náradie. Efektívna oprava

Pre vás od našich špecialistov: Pre odbornú opravu a údržbu poskytujeme profesionálne diagnostické prístroje, rozsiahle údaje o vozidlách a spoľahlivé vybavenie autoservisov - pre najvyššiu úroveň efektivity v celom procese opravy. Naše náradie a prístroje sa vyznačujú presnosťou, komfortom a jednoduchou manipuláciou. Najlepšie náradie pre rýchle a bezpečné opravy. Deň čo deň.
07/31/2013

Diagnostika vozidiel

S diagnostickými prístrojmi z ponuky HELLA GUTMANN SOLUTIONS vám dávame k dispozícii balík technického know-how. Toto know-how vám umožní efektívne a rýchlo sa dostať priamo na stopu chybám. Naša devíza: vždy to najlepšie. Preto vám pri vašej práci pomáhame formou výkonného hardvéru, softvérových aktualizácií a poskytovaním všetkých technických údajov, ktoré vo vašom dielenskom servise potrebujete dnes, prípadne budete potrebovať v budúcnosti. Profesionálne tréningy, technický hotline a rozsiahle technické informácie dopĺňajú našu ponuku služieb.

Ku katalógu pre autoservisy - Hardvérová a softvérová diagnostika

K Hella Gutmann Solutions Domáca stránka

10/15/2013
 
 

Servis svetlometov

Kompetencia s tradíciou. S prístrojmi na nastavovanie svetlometov z ponuky HELLA skontrolujete všetky systémy svetlometov: DE, xenónové, parabolické a LED. Postarajú sa o optimálne nastavenie hlavných svetlometov, prídavných svetlometov a prídavných svetlometov do hmly. Skontrolovať s nimi môžete samozrejme nielen osobné automobily, ale aj úžitkové vozidlá, motorky, poľnohospodárske vozidlá a iné druhy vozidiel.

 

Ku katalógu pre autoservisy

10/15/2013
 
 

Servis akumulátorov

Aby ste zákazníka ušetrili od nepríjemného prekvapenia pri zlyhaní akumulátora, mali by ste po prijatí vozidla skontrolovať aj akumulátor. Táto služba zvyšuje spokojnosť zákazníkov a dokázateľne zvyšuje obrat. Využite tento potenciál s novými testermi akumulátorov a nabíjačkami akumulátorov z ponuky HELLA. Pre vyššiu spokojnosť zákazníkov a zvýšenie obratu.

Ku katalógu pre autoservisy
10/15/2013
 
 

Náradie / prístroje

Ponúkame vám množstvo zariadení na testovanie motorov a iných testovacích prístrojov - pre rozšírenie vašich servisných služieb. Náradie a nástroje z ponuky HELLA sú jednoducho obsluhovateľné a zodpovedajú požiadavkam budúcnosti. A ak chcete vniesť svetlo do tmy: S rozsiahlym sortimentom robustných ručných a dielenských svietidiel zabezpečí HELLA vždy optimálnu viditeľnosť.

Ku katalógu pre autoservisy - Náradie/prístroje

K online katalógu HELLA
02/23/2017
 
 
 
 
 
 
 
HELLA znamená kvalitu
Kvalita je to čo robíme
Viac
HELLA znamená kvalitu
 
07/30/2013
Hella Gutmann Solutions
Kliknutím prejdete na webovú stránku nášho spoločného podniku HELLA GUTMANN SOLUTIONS.
Viac
HELLA GUTMANN SOLUTIONS
 
05/29/2013