Elektroinštalácia vozidla
 

Široký, po dlhé roky rastúci program elektroinštalácie vozidiel

Ako celosvetový partner automobilového priemyslu poskytuje HELLA svoje systémové znalosti, skúsenosti so sériovou výrobou a svoj procesný know-how, ktoré sú potrebné na rýchlu premenu inovatívnych konceptov na ekonomické a spoľahlivé sériové výrobky. Preto je program HELLA elektroinštalácie vozidiel obzvlášť široký: od A ako „akustické vysielače signálov“ po V ako „vodné čerpadlá ostrekovačov“.
Vďaka neustálemu rozširovaniu a optimalizácii ponúkame obchodníkom a autoservisom široký program relé a reléových zariadení.
07/31/2013

Relé, prerušovače smerových svetiel a ovládacie prístroje

Princíp je jednoduchý - výzva obrovská: napokon, naše relé, naše prerušovače smerových svetiel a ovládacie prístroje musia dlhodobo a spoľahlivo plniť svoju úlohu. A pretože dokonalosť a trvanlivosť aj najmenších detailov patria k našim silným stránkam, ponúka HELLA tie najspoľahlivejšie výrobky a jeden z najširších sortimentov v tejto branži: minirelé, vysoko výkonné relé a relé solid-state pre osobné automobily, úžitkové vozidlá a dodávky, prerušovače smerových svetiel v klasifikácii jedno-, dvoj- a trojobvodových prerušovačov, pre osobné vozidlá, dodávky, úžitkové vozidlá a poľnohospodárske a stavebné stroje, ovládacie zariadenia na nastavenie času, svetelnej výstražnej signalizácie a LED-smeroviek, ako aj spínacie svetelné moduly - HELLA na základe jedného princípu vytvára mnohé technické možnosti.

Ku katalógu komunálnych a špeciálnych karosérií - Relé

K online katalógu HELLA
02/23/2017
 
 

Spínače

Vo firme HELLA dostanete spínače na všetky funkcie: spínače ZAP/VYP, vyťahovacie spínače pre výstražné blikajúce zariadenia a brzdové svetlá, svetelné spínače, alarmové spínače, spínače zdvihákov okien, spínače smeroviek, spínače zapaľovania a štartovania, spínače výstražných smeroviek, viacfunkčné spínače, odpojovače, nožné spínače a spínače pre nákladné plošiny, tlakové spínače a spínače zdvíhadiel, spínače dúchadiel, spínače pre kontakt dverí - vo forme preklápacích spínačov, kolieskové spínače, so žiarovkou, skrutkované, sklápané alebo ovládané otáčaním, čierne, strieborné, hladké alebo drsné. Také množstvo výberu pre všetko, čo je potrebné vo vozidle vypínať alebo zapínať - a napriek tomu majú všetky naše spínače jednu spoločnú vlastnosť - kvalitu HELLA.

Ku katalógu LightShow - Spínače

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Štartéry a generátory

S viac ako 2 200 štartérmi a generátormi pre vyše 15 000 aplikácií v osobných automobiloch, pozemných, poľnohospodárskych a stavebných strojoch a s viac ako 10 000 v oblasti úžitkových vozidiel poskytuje HELLA rozsiahly program.

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Generátorové regulátory

Správne palubné napätie - pre každé vozidlo je to otázka typu. Z tohto dôvodu ponúka firma HELLA širokú paletu precíznych a spoľahlivých generátorových regulátorov pre mnohé vozidlá. Vďaka modernej technike od firmy HELLA je palubná elektronika chránená pred poškodeniami spôsobenými prepätím a nabitie akumulátorov je udržiavané na konštantnej úrovni.

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Pumpy ostrekovačov

Tu je jedna z našich najnenápadnejších bezpečnostných funkcií: pumpa ostrekovača. Nenápadne, avšak účinne zabezpečuje nastavením príslušného tlaku voľný výhľad. Či už pri čistení čelných skiel alebo pri čistení rozptylových skiel svetlometov - spoľahlivosť je pri všetkých našich vodných čerpadlách už takmer charakteristickou črtou výrobku. Pretože pre firmu HELLA je dobré videnie v každom prípade otázkou kvality.

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Elektrické zásuvné spoje

2-3-4-5-7-13-15-pólové - presne tak, tu ide o elektrické zásuvné spoje! Vo firme HELLA nájdete, čo spája: adaptéry, spojovacie vodiče, kontrolné zásuvky, zásuvné systémy pre špeciálne vozidlá, zásuvkové pätice pre svetlomety, zvitkové spojovacie káble, zariadenia na pripojenie prívesov, meniče napätia, zariadenia na vyrovnávanie napätia, s prevlečnými maticami, bajonetovými uzávermi, gumenými tesneniami, krátkymi alebo super krátkymi, v plastovom alebo kovovom vyhotovení. HELLA urobí aj z normalizovaných dielcov niečo špeciálne, čo sa jednoducho montuje, v testovanej kvalite, vo všetkých variáciách a vybavené na takmer všetky špeciálne prípady.

Ku katalógu univerzálnych dielov

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Akustické signalizačné zariadenia

Bezpečnostný výrobok, ktorý si vystačí bez mnohých slov: naše klaksóny a fanfáry. Či už s plným, harmonickým zvukom elektrických fanfár alebo s našimi prenikavými klaksónmi so silným tónom, vaši zákazníci na seba v každom prípade môžu upozorniť. S kompresorovou fanfárou alebo fanfárou na stlačený vzduch - naše vysielače signálov zodpovedajú vždy najvyššej technickej úrovni. Spoľahlivosť a precíznosť je samozrejmou súčasťou - a to už vyše 100 rokov. Vo firme HELLA je bezpečnosť jednoducho tradíciou.

 

Ku katalógu LightShow - Akustické signalizačné zariadenia

Ku katalógu univerzálnych dielov

Klaksóny a fanfáry - Mikrostránka, aplikácie

10/15/2013