Diely
karosérie
 
Diely karosérie

Diely karosérie

HELLA je jednotkou na voľnom trhu súčiastok v oblasti osvetlenia, špecifických pre rôzne vozidlá, s najväčším pokrytím trhu. Vďaka našej inovačnej sile, ktorá nás v stále väčšej miere robí atraktívnou aj pre automobilový priemysel vyrábajúci modely vo veľkých objemoch, kontinuálne rozširujeme náš program hlavných svetlometov, svetiel a interiérového osvetlenia. Funkčnú spoľahlivosť, presnosť lícovania a životnosť výrobkov zabezpečuje „kvalita originálnych dielov HELLA“. V žiadnom prípade sa však nemusíme hanbiť ani za náš atraktívny program zrkadiel.
02/23/2017

Hlavné svetlomety

Ako za denného svetla - to je naše heslo pri vývoji našich svetlometov. Vznikajú pritom vždy nové inovácie svetiel, ktoré umožňujú, aby jazda v noci alebo pri zlých poveternostných podmienkach bola ešte bezpečnejšia: dynamické osvetlenie v zákrutách, adaptívny systém predného osvetlenia AFS, odbočovacie svetlá, halogén, xenón. Pre každého vodiča znamenajú naše novinky jednoducho viac bezpečnosti. Z tohto dôvodu máme veľký sortiment svetlometov špecifických pre rôzne vozidlá a tiež univerzálnych svetlometov, diaľkových svetlometov a svetlometov do hmly. HELLA pre vás nastavuje míľniky zo svetla.

K univerzálnemu katalógu náhradných dielov - Hlavné svetlomety

Ku katalógu LightShow - Hlavné svetlomety

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Svetlá

Komunikujeme s rýchlosťou svetla. V cestnej doprave sa dorozumievanie uskutočňuje často pomocou svetelných znakov. Spoľahlivé svetlá od spoločnosti HELLA sú pre bezpečnosť v cestnej doprave nevyhnutné. Od zadných svetiel a bočných obrysových svetiel presne indikujúcich polohu vozidla, cez brzdové svetlá a smerovky pre bezpečnosť v plynulej premávke, až po obrysové svetlá, pomocou ktorých určite upozorníte na veľkosť vášho vozidla - v ponuke HELLA nájdete optimálne riešenie pre každé vozidlo, každý tvar a každú funkciu. A keďže výraz „optimálne“ je tiež otázkou techniky: samozrejme nájdete v našich online katalógoch veľký výber žiaroviek a LED variant až po posledné koncové svetlo.

K univerzálnemu katalógu náhradných dielov - Svetlá

Ku katalógu LightShow - Svetlá

K online katalógu HELLA

07/31/2013
 
 

Interiérové osvetlenie

Keď hovoríme, že chceme vniesť svetlo do tmy, platí to samozrejme aj pre interiér vozidla. S výkonnými interiérovými svetlami od firmy HELLA sa aj za najhlbšej noci vyznáte vo vašom vozidle. Či priezračné a pevne zabudované alebo vo forme flexibilných svetiel na čítanie - pre dobrú viditeľnosť, aj na minimálnom priestore, v ponuke HELLA celkom iste nájdete to správne riešenie.

K univerzálnemu katalógu náhradných dielov

Ku katalógu LightShow

K online katalógu HELLA

02/23/2017
 
 

Zrkadlá

HELLA zabezpečuje optimálnu bezpečnosť pri pohľade dozadu. Pre všetky kamióny, autobusy a dodávky sme v našom online katalógu zostavili neprekonateľnú ponuku vonkajších zrkadiel. HELLA ponúka všetko, čo ešte zvýši bezpečnosť pri pohľade dozadu: vyhrievateľné, motoricky nastavovateľné alebo so širokým zorným uhlom - naše zrkadlá vám poskytnú vynikajúci výhľad pre bezpečnú jazdu a precízne manévrovanie. Naše zrkadlá sú robustné a stabilné a preto optimálne pre použitie v náročnom každodennom pracovnom živote. A pretože sme toho názoru, že bezpečný pohľad dozadu nesmie byť otázkou veku, nájdete u nás samozrejme vhodné zrkadlové systémy aj na staršie modely.

K univerzálnemu katalógu náhradných dielov

Ku katalógu komunálnych a špeciálnych karosérií - Zrkadlá

K online katalógu HELLA

02/23/2017