PremiumLine (TR)
 
Premium Line
PREMIUM LINE

PREMIUM LINE İLE DAHA FAZLA ŞEFFAFLIK BAŞARINIZ İÇİN YENİ BİR ÜRÜN ETİKETİ.

Güvenilir ve yüksek ürün kalitesi, mükemmel bir servis paketi ve pazardaki en büyük premium ürün yelpazesi, Behr Hella Service'in kendisini araç iklimlendirme ve motor soğutma konusunda önde gelen tedarikçilerden biri olarak kabul ettirmesini sağlamıştır.

Behr Hella Service şimdi yeni bir aşamayı başlatıyor: Yeni bir ürün markalaması geliyor! Yeni ürün markalaması, ürün kalitesi, fiyat düzeyi ve servis konusundaki stratejik yönelimleri muhafaza ederek, premium ve standart ürünler arasında açık bir kalite ayrımı yapma olanağını size sunmaktadır. 2017 yılından itibaren başlayarak, bu yöntemle tüm ürünler uygun şekilde markalanacaktır.

Ürün seçiminde size yardımcı olan ve özellikle müşteri sadakatini kolaylaştıran daha fazla şeffaflık. Kuşkusuz değişiklik sırasında kurtulacağınız en önemli şey, fazladan harcayacağınız çaba olacaktır!

04/26/2017

Avantajlarınıza genel bakış

 • Benzersiz kalite ayrımı
  Anlamlı bir ürün markalaması sayesinde daha fazla şeffaflık.
 • Müşteri memnuniyetini artırma
  Benzersiz ürün sınıflandırması sayesinde, karton kutu içerisinde ne teslim edildiği kesindir.
 • Önemli bir çaba harcamadan faydalanırsınız
  Ürün numaraları, ürün kalitesi, fiyat düzeyi ve servis değişmiyor.
 • Seçim sizin!
  Birçok durumda alternatifiniz olmaya devam edecek: Premium ya da standart.
04/26/2017
 
 

Yeni ürün markalaması

Güvenilir yüksek ürün kalitesi, Behr Hella Service denince aklınıza gelen bir özelliktir. Behr Hella Service, benzer şekilde araç iklimlendirme ve motor soğutma alanındaki önde gelen bir tedarikçi olarak, kapsamlı bir servis paketi ile öne çıkmaktadır.

Ürün kalitesi, fiyat düzeyi ve servis bağlamındaki stratejik yönelimimiz, müşterilerimize optimum koşulları sunmak için, tüm faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Bunu daha da iyileştirmek amacıyla, daha fazla şeffaflık için yeni ürün markalamasını uygulamaya koyduk.

 • Premium Line, produced by Behr, AKG, Visteon (Behr Hella Service'in sadece bağımsız parça pazarında satışa sunduğu) ve OE uzmanlığına sahip diğer üreticiler tarafından üretilen yaklaşık 4.500 ürünü kapsamaktadır.
 • Behr Hella Service ürün yelpazesinin temelini, daha fazla aracı kapmasına alan ve yaklaşık 3.000 ürünü kapsayan standart program oluşturmaktadır.

 

Yeni uygulamaya konulan Premium Line markalaması, ilk bakışta ilgili ürünün premium mu yoksa standart bir ürün mü olduğunun saptanmasına olanak sağlamaktadır.

Şimdiye kadarki sunumda yapılan bir diğer değişiklik, bu zamana kadar "Alternatif versiyon" şeklinde markalanan ürünlerde görülmektedir. Bu ürünlere artık (standart program benzeri) Behr Hella Service logosu uygulanmakta ve üzerlerinde başka hiçbir ilave betimleme bulunmamaktadır.

04/26/2017
Product Marking Premium Line Behr Hella Service

*İlgili premium ürünün alternatifi
**Pek çok durumda ilgili premium ürünün alternatifi

 
 

İki segment sayesinde sizin için en uygun seçenek

Her onarım, her müşteri en uygun seçeneğe gereksinim duyar. Sadece parça değil, kalite de doğru olmak zorundadır. Her iki ürün segmentimiz de bu zorlu görevleri ele almakta, her durumda ve her türlü talep için en uygun ürünü bulma konusunda size yardımcı olmaktadır.

04/26/2017
Segmentler Premium Line Behr Hella Servisi

 Normal koşullar altında soğutma performansı

Standart ürünlerde: Normal koşullarda yeterli performans. Standart ve Premium Line arasında fark yoktur.

 

 Aşırı koşullar altında soğutma performansı

Premium ürünlerde: Aşırı koşullar altında biraz daha yüksek güç rezervleri (örn. yaz ortasında, dağlık bölgelerde, tam yükte). Aşırı koşullar altında fan desteği duruma göre daha geç devreye girdiğinden, yakıt tüketimi biraz azalabilir.

 

 Uzun ömürlülük

Standart program, mükemmel fiyat-performans oranına sahip ekonomik çözümler sunar.PREMIUM LINE'da dayanıklılık, tüm araç ömrüne göre tasarlanmıştır.

 

 Ürün sayısı

Ürün yelpazesinin temelini oluşturan (yaklaşık 3.100 ürün), geniş araç kapsamlı standart program. PREMIUM LINE, Produced by Behr, AKG, Visteon'un yanı sıra, OE uzmanlığına sahip diğer üreticilerin ürünlerini kapsamaktadır (yaklaşık 4.500 ürün).

 

 Ürün bulunurluğu

Tüm Behr Hella Service ürünleri, birinci sınıf bulunurluğa sahiptir.

 

 Servisler

Satış desteği, teknik servis, vb. dahil, tüm önemli servis hizmetlerinin sağlanması.

04/26/2017
 
 

TecDoc'daki yeni ürün markalaması

Araç servisleri ve toptancılara yönelik en önemli araştırma ortamında, yani TecDoc'da, Premium Line ürünlerini elbette açıkça göstermekteyiz. İlgili kayıtların arkasında bundan böyle *** PREMIUM LINE *** tanımlamasını bulacaksınız

Her referans için iki ürün mevcut olması durumunda, Premium Line ürünü ilgili ekle birlikte gösterilir. Gösterilen alternatif ek olmaksızın, yani sadece Behr Hella Service altında gösterilir

Ancak, TecDoc sadece bir referans bulacak olursa, bu durumda ilgili parçanın tanımlamasının arkasında ya "BEHR HELLA SERVICE *** PREMIUM LINE ***" ya da sadece "BEHR HELLA SERVICE" gösterilir

05/17/2017
 
 

Kataloglardaki PREMIUM LINE

Behr Hella Service kataloglarında yaptığınız araştırmalarınız sırasında aynı zamanda hangi ürün türüne baktığınızı doğrudan görebilmeniz ve anlayabilmeniz için, elbette basılı materyallerimize de PREMIUM LINE markalamasını birlikte kaydetmekteyiz.

Tablo başlıklarında ilgili PREMIUM LINE ürünlerini tanımlayan ayrı bir sütun bulacaksınız.

04/26/2017
Baskı kataloğu Premium Line Behr Hella Servisi
 
 

Ürün üzerinde hızlı tanımlama

Her Behr Hella Service ürünü, size ticari bir karton kutu içerisinde teslim edilmektedir. Farklı ürün segmentlerinin ayırt edilmesi, son derece basit bir şekilde ürün üzerinden ve aynı zamanda karton kutu üzerindeki ambalaj etiketi aracılığıyla gerçekleşir.

Etiketler karşılaştırıldığında, PREMIUM LINE ürünlerin etiketlerinin üzerinde ilave bir öge bulunduğunu görürsünüz. PREMIUM LINE logosunun bir hologramı, etiketin alt tarafta bulunan turuncu renkli çubuğuna entegre edilmiştir.

Böylece, bu özel ürün segmenti, standart segmente göre daha ayrıntılı bir şekilde karakterize edilir

04/26/2017
Box Label Premium Line Behr Hella Service

Markalama, 2017 yılından itibaren ambalaj etiketi ve ürünün kendisi üzerinde kademeli olarak uygulamaya konulacaktır.

 
 
 
 
Premium Line Ürün etiketi Premium Line Behr Hella Service
 
 

Premium Line
Basit – Saydam – Premium

BROŞÜR

Birlikte verilen bilgiler burada bulunabilir.

BROŞÜR
 
04/26/2017
Online catalog

Daha hızlı, daha iyi ve daha verimli! Burada ürünlerimizi hemen bulabilirsiniz.

Online katalog
 
04/26/2017
Biz kimiz
 
04/26/2017