Studenti
 
Studenti

Studenti

01/20/2017
HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariera hella-trainees

Již při studiu se můžete seznámit s prostředím naší společnosti a odnést si spoustu cenných zkušeností do dalších let. Napříč firmou i odděleními nám prochází krátkodobými odbornými praxemi i dlouhodobějšími stážemi studenti středních i vysokých škol.

01/20/2017

HELLA Trainee program

Hledáš dobře placenou praxi při studiu, která Ti sedne s rozvrhem a tvými plány? Koukni na možnosti, které jsme pro Tebe připravili! Teď už není důvod váhat.
Více

07/12/2019
 
 

Vypracování bakalářských/diplomových prací

Závěrečné práce studenti zpravidla zpracovávají v rámci HELLA trainee programu nebo odborné praxe.

V případě, že máte zájem o konkrétní oblast, zašlete, prosím, Váš požadavek spolu s životopisem a motivačním dopisem, na níže uvedenou kontaktní emailovou adresu, abychom mohli posoudit možnosti spolupráce.

recruitsioo@anawment.cz@hella.com

01/20/2017
 
 

Odborná praxe

Pro studenty vysokých i středních škol nabízíme možnost odborné praxe. Délka a obsah odborné praxe závisí na studovaném oboru, kapacitních možnostech firmy a realizovaných projektech.
Vaše žádost o praxi musí obsahovat tyto dokumenty:

 • motivační dopis
 • životopis
01/20/2017
 
 

Exkurze

Pro studenty vysokých, středních i základních škol organizujeme pravidelné exkurze. Celý program se odvíjí od oboru, který studenti studují. Exkurze připravujeme tak, aby studenti odešli nejen s obecnou představou o tom, jak naše společnost funguje, ale i s praktickými zkušenostmi odborníků z praxe. Je pro nás důležité, aby pro studenty byla exkurze maximálně užitečná a zajímavá, proto vždy v rámci příprav spolupracujeme s pedagogy vybraného oboru či předmětu.

01/20/2017
 
 • HELLA CZ Kariera Exkurze
 
 
 
 
 
 
KARIÉRNÍ STRÁNKY HELLA

Klikněte zde:
hella.jobs.cz

Kariérní stránky HELLA
 
01/20/2017
Příběhy studentů
 • Naděje na nový začátek

  Pro čerstvé absolventy VŠ není jednoduché se uplatnit na trhu práce. Proto pro mě bylo důležité si během studia najít stáž, kde využiji svoje vědomosti v praxi a získám nové zkušenosti. Právě to se mi povedlo a po roční stáži jsem získala ve špičkové vývojové laboratoři pozici zkušebního technika.

 • Základ do budoucna

  Již během studií na VŠ jsem využil možnosti HELLA trainee programu, což bylo klíčové pro mé zapracování. Postupné získávání zkušeností především v oblasti automotive a zpracování plastu mi pomohlo při ostrém startu kariéry na pozici 3D konstruktéra. Své záliby ve 3D modelování a technice nyní můžu rozvíjet den co den i díky zkušeným kolegům v týmu.

 • Převedení teorie v praxi

  Hlavním lákadlem pro přihlášení se do HELLA trainee programu pro mne bylo to, že jsem firmu dlouhodobě znal a sledoval a chtěl jsem, tehdy ještě jako student oboru Průmyslové inženýrství, nahlédnout do prostředí automobilového průmyslu, kde uvidím metody oboru v praxi. V rámci Hella trainee programu jsem mel možnost projít si celou firmu od vývoje světlometů, pres stavbu vzorku, předvýrobu až po finální montáž.

 
01/20/2017
Trainee program
Trainee program

Více informací naleznete zde

Download, PDF (2,70 MB)
 
01/20/2017