Spotřební materiál
 
Spotřební materiál

Spotřební materiál

Spotřební materiály jsou v servisních dílnách nezbytně na denním pořádku - také zde má HELLA velmi dobré postavení. Jedno zda instalační materiál, pojistky, oleje, O-kroužky nebo, po souhlasu úřadů na ochranu hospodářské soutěže i HELLA Pagid čističe brzd a brzdové kapaliny - vše dodáváme rychle a spolehlivě.

11/13/2014

Instalační materiál

Potrubí, pojistky, samočinné pojistky, lisované spojky - neizolované, izolované a se stahovací izolací, letované spojky, zásuvná hrdla a skříň konektoru, smršťovací hadice - nemusíte již nadále hledat ale jednoduše jedním kliknutím objednat! V našem sortimentu instalačních materiálů určeném pro dílny naleznete přesně to, co potřebujete k zajištění, propojení nebo ochraně. Samozřejmě ve špičkové kvalitě.

Ke katalogu univerzálních dílů
09/10/2015
 
 

O-kroužky

Hella Gutmann Solutions nabízí u O-kroužků, jak sady specifické pro vozidla všech běžných výrobců, tak i univerzální O-kroužky pro osobní a užitková vozidla a
zěmědělská vozidla.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

K HELLA GUTMANN SOLUTIONS Domovská stránka

09/03/2020
 
 
 
 
 
 
 
Online služby
Interaktivní nástroje, online katalogy, specializované weby a mobilní aplikace – nabídka online služeb společnosti HELLA v kostce.
Vice
Online služby
 
11/24/2015
Online katalog Hella

Rychleji, lépe, snáze! Zde najdete naše výrobky.

Online katalog HELLA
HELLA Online catalog
 
08/26/2020
Katalog univerzálních dílů

Aktuální, rychlý a velký výběr univerzálních dílů pro vaše vozidlo.

Katalog univerzálních dílů
 
02/11/2016