Příslušenství
 
Příslušenství

Příslušenství

Co se týče příslušenství, je HELLA vždy tím správným partnerem. Naše kompetence v oblasti osvětlení se odráží již po několik let v nejrůznějších inovacích výrobků. Díky naší široké paletě přídavných světlometů, zpětných a pracovních světlometů, denních světel, osvětlení SPZ a vnitřního osvětlení jakož i bočních a obrysových světel jsme jedním z předních výrobců na trhu. Zde se stále intenzivněji využívá vysoce kvalitní technologie LED.

11/13/2014

Přídavné světlomety

Více světla. Žádný problém! Přejete si přeměnit noc v den a uvítali byste za špatného počasí lepší viditelnost na silnici? Naše přídavné světlomety jsou absolutním highlights s vaší světelnou performancí a jsou již téměř legendou - a to u světlometů, které důkladně vyvíjíme k vylepšení bezpečnosti:

  • Dálková světla pro optimální osvětlení dráhy
  • Mlhové světlomety pro široké osvětlení v blízkém zorném poli.

Nelze přehlédnout - díky pozičním světlům nabízí naše přídavné světlomety zvýšenou bezpečnost. Přitom je tato část high-tech neuvěřitelně robustní a odolná. K docílení optimálního světla a stálosti obdržíte nejlepší HELLA varianty jako Halogen, Xenon a samozřejmě jako dodatečné světlomety LED. Celkový přehled naleznete mimochodem v našem online katalogu.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online-katalogu HELLA

K Microsite Offroad

K Microsite Nákladní automobily

K nástroji Eliver

09/03/2020
 
 

Denní světla

Mysleli jste si, že můžete určovat směr vývoje designu a tvaru? My ano. U našich denních světel HELLA souhlasí zkrátka vše: vysoce vyvinutá technologie od standardu až po LED, nízká spotřeba energie, jednoduchá montáž a volnost designu, která je s ohledem na bezpečnost individuální silnou stránkou. Jedno zda perfektně provedená montáž s ohledem na design nebo zcela jednoduchá montáž - naše denní světla jsou každopádně poutačem. Ale teď dost chvály: pomocí jednoho kliknutí naleznete v našem online katalogu také své optimální řešení týkající se denních světel HELLA.

Ke katalogu univerzálních dílů

K Microsite Denní světla

09/03/2015
 
 

Optické výstražné systémy a výstražné majáky

V nasazení je důležitá kvalita. Prostřednictvím našich optických výstražných systémů série OWS, signálních zařízení řady RTK a výstražných majáků uvádíme do praxe vše, co je pro firmu HELLA tak speciální. Otáčecí výstražná světla, výstražná svítidla - zde kombinují naši specialisté špičkovou technologii s extrémní odolností. A výsledkem je: vysoce kvalitní technologie Xenon nebo LED, náročná technika otáčecích zrcátek, které bez problému odolávají tvrdým podmínkám nasazení. Takto na sebe můžete bezpečně upozornit pomocí firmy HELLA.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

K nástroji Eliver

09/03/2020
 
 

Pracovní světlomety

Dobré světlo patří v mnoha oblastech k ručním nástrojům. Proto jsou pracovní světlomety HELLA pro Vás vždy první kvalitní volbou pro:

  • velkoplošné osvětlení dráhy při Vaší práci na poli.
  • optimální osvětlení blízkého zorného pole nebo rozsáhlé osvětlení staveniště nebo pro manévrování s vozidlem na dvoře.

Díky perfektně osvětlenému pracovnímu rozsahu stupňujete vaši schopnost koncentrace. Pomocí LED, Xenon a Halogen lze za tmy přesně navigovat i silné stroje - investice, která se vyplatí.

Informace k výrobkům & technologiím

K brožuře

Ke katalogu univerzálních dílů

K Microsite Nákladní automobily

K nástroji Eliver

Přejít na HELLA VALUEFIT

04/19/2016
 
 

Upgrade světlometů

Jako za bílého dne - to je naše motto při vývoji našich světlometů. Výsledkem jsou opět další inovace světel, které umožňují ještě bezpečnější jízdu v noci nebo za špatného počasí . Vylepšení světlometů prostřednictvím světelné technologie Celis, Xenon-tlumené světlo nebo dynamického světla do zatáček. Pro každého řidiče znamenají naše dodatečné inovace více bezpečnosti. Kromě toho vylepšují design vozidla a umožňují mu mladší vzhled.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

K Microsite Tuning

09/03/2020
 
 
 
 
 
 
 
Online služby
Interaktivní nástroje, online katalogy, specializované weby a mobilní aplikace – nabídka online služeb společnosti HELLA v kostce.
Vice
Online služby
 
11/24/2015
HELLA VALUEFIT
Zde najdete všechny důležité informace o sortimentu HELLA VALUEFIT: Osvědčená kvalita za skvělou cenu.
HELLA VALUEFIT
 
04/19/2016
Eliver
Vyzkoušejte si osvětlení našimi pracovními světlomety!
Více
Eliver
 
08/21/2019