Elektronika
 
Elektronika

Rozsáhlý program elektroniky otevírá růstové šance

Dobře vybavené nové vozy jsou dnes ze 30 procent své hodnoty složeny z elektriky a především z elektroniky. To není žádný módní jev, ale výsledek narůstajících požadavků uživatelů v oblasti bezpečnosti, komfortu a infotainmentu. Ale: Co je ve vozidle vestavěno, může někdy prokázat výpadek. V roce 2007 zjistil ADAC, že závadný software a elektronika zapříčinily 52 procent všech poruch na vozidlech. V roce 2015 počítají odborníci s více než 60 procenty. V budoucnu se tedy budou provozovat obchody ne s výfuky, ráfky a těsněními, ale s čipy & apod. Proto prudce stoupá potřeba v oboru znalostí diagnostiky, v oboru elektronických náhradních dílů a servisu. Enormní požadavky kladené na velkoobchod a servisní dílny, za kterými se skrývá velmi lukrativní potenciál výnosů a vazeb k zákazníkům. Zajistěte si tento potenciál dříve, než to učiní jiní.

09/10/2015

Čidla

Naše čidla - z jednoduché fyziky docílíte jedinečnou kulturu chodu: čidla otáček, snímač množství protékajícího vzduchu, snímače klepání, čidla pro plnicí tlak/tlak v nasávacím potrubí, teplotní čidla chladiva/oleje/vzduchu, Lambda sonda, čidla stavu oleje /chladiva/mycí vody, poloha akceleračního pedálu a poloha škrticí klapky - tyto součásti dělají z motorů moderní agregáty. A protože bez nich v motoru již nic neběží jak má, předávají naše perfektně fungující čidla HELLA spolehlivě naměřené hodnoty do systému managementu motoru, aby byl zajištěn perfektní komfort jízdy. A nakonec jako stabilní výstražné zařízení bezpečnosti: snímač otáček kola (ABS).

K online-katalogu HELLA

01/26/2017
 
 

Aktuátory

Zde následuje akce po impulzu. Zapálit, uzavřít, otevřít, zatáhnout, odklopit a přiklopit - zde vykonávají naše aktuátory svou práci. Všude, kde je zapotřebí ve vozidlech přesného a vytrvalého napětí a pohybu, nabízí HELLA perfektní řešení: zapalovací cívka, ventily AGR, hrdla škrticí klapky, regulační prvky pro centrální zamykání, přepínací ventily. U firmy HELLA je programem pohyb.

K online-katalogu HELLA

01/26/2017
 
 
 
 
 
 
 
Online nástroj EVE
Zažijte produkty HELLA v segmentu elektrika a elektronika jako nikdy předtím
více
EVE
 
06/21/2013