Elektrika
 
Elektrika

Široký, po dlouhá vylepšovaný program elektrického systému.

Jako celosvětový partner automobilového průmyslu nabízí HELLA systémové znalosti, zkušenosti s velkosériovou výrobou, jakož i proces know-how k rychlé realizaci inovativních konceptů v ekonomické a spolehlivé sériové výrobě. Proto je program elektriky firmy HELLA obzvláště široký: od "akustického signálního čidla" až po "čerpadla ostřikovačů".
Díky neustálému rozšiřování a optimalizaci nabízíme obchodu a servisním dílnám široký program relé a reléových přístrojů.

09/10/2015

Relé, přerušovače blikače a řídicí přístroje

Princip je jednoduchý - výzvy jsou enormní: konec konců mají naše relé, blikače a řídicí jednotky sloužit dlouho a spolehlivě. A protože dokonalost a trvalost do nejmenšího detailu jsou naší silnou stránkou nabízí HELLA spolehlivé výrobky a jednu z nejrozsáhlejších palet sortimentu tohoto odvětví: mini relé, vysoce výkonná relé, mikro relé, rozpojovací relé baterie a relé Solid-State pro osobní a užitková vozidla a přepravní vozidla, čidla blikačů klasifikace jednookruhová, dvouokruhová, tříokruhová čidla, pro osobní vozidla, přepravní vozidla, užitková vozidla a zemědělské a stavební stroje, řídicí jednotky časové, výstražné a LED-blikačů, jakož i moduly světelných spínačů - HELLA vytváří z jednoho principu mnoho technických možností.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

01/26/2017
 
 

Spínače

U firmy HELLA obdržíte spínače pro každou funkci: Spínače/vypínače, tahací spínače pro výstražné blikače a brzdová světla, světelné spínače, poplachové spínače, spínače elektronického spouštěče oken, spínač blikačů, spínače žhavení/ spouštěcí spínače, žhavicí spouštěcí spínače, spínače výstražných blikačů, vícefunkční spínače, odpojovače, nožní spínače a spínačem zdvižných plošin, tlakové spínače a spínač beranu, spínač ventilace, spínač pro dveřní kontakt - jako klopné spínače, klopné spínače se žárovkou, šroubované, vsazené nebo s otočným ovládáním, v černém, stříbrném hladkém nebo hrubém provedení. Tak široký výběr všeho, co se může ve vozidle zapnout nebo vypnout - naše spínače mají jedno společné: kvalitu fy. HELLA.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

01/26/2017
 
 

Startéry a generátory

HELLA nabízí rozsáhlý program zahrnující více než 2200 startérů a generátorů pro více než 15.000 aplikací pro osobní vozidla, zemědělské a stavební stroje a více než 10.000 aplikací v oblasti užitkových vozidel.

K online katalogu HELLA

K microsite Startéry a alternátory

Přejít na HELLA VALUEFIT

01/26/2017
 
 

Generátor - regulátor

Správné palubní napětí - u každého vozidla je to otázka typu. Z tohoto důvodu naleznete u firmy HELLA širokou nabídku přesných a spolehlivých generátorových regulátorů pro mnohá vozidla. Pomocí moderní techniky HELLA je chráněna palubní elektronika před poškozením přepětím a udržuje se konstantní stav nabití baterie.

K online katalogu HELLA

01/26/2017
 
 

Čerpadla ostřikovače

Zde je jedna z našich nenápadných bezpečnostních znaků: čerpadlo ostřikovače. žádná velká zvláštnost, ale je velmi účinný a cíleným tlakem zaručuje dobrou viditelnost. Jedno zda u čištění skel, čištění světlometů nebo čištění rozptylových reflektorů - spolehlivost je u všech našich produktů důležitým znakem. Neboť dobrá viditelnost je podle firmy HELLA každopádně otázkou kvality.

K online katalogu HELLA

01/26/2017
 
 

Elektrické zásuvné konektory

2-3-4-5-7-13-15 pólový - přesně zde se jedná o elektrické konektory! U firmy HELLA najdete vše co spojuje: adaptér, spojovací kabely, zkušební zástrčky, konektorové systémy pro speciální automobily, sloupky se zástrčkami pro světlomety, spirálové propojovací kabely, připojovací přístroje pro přívěs, transformátory napětí, vyrovnávací přístroje, s přesuvnou maticí, s bajonetovým uzávěrem, s gumovým těsněním, krátké nebo velmi krátké, umělohmotné nebo kovové provedení. Dokonce normované díly u firmy HELLA se vyznačují zvláštnostmi: jednoduchá montáž, přezkoušená kvalita, ve všech provedeních a vybaveny pro téměř každý speciální případ.

K katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

01/26/2017
 
 

Akustická signální zařízení

Bezpečnostní výrobek, který se obejde beze slov: naše houkačky a fanfáry. Jedno zda pomocí plného harmonického zvuku elektrické dvoutónové fanfáry nebo pomocí našich pronikavých silných houkaček, zákazníci na sebe mohou každopádně dobře upozornit. Spolu s kompresorovými nebo vysokotlakými fanfárami - naše výstražná zařízení jsou vždy na nejvyšší technické úrovni. Spolehlivost a přesnost jsou též zabudovány - a to už déle než 100 let. U firmy HELLA je bezpečnost tradicí.

K katalogu univerzálních dílů

Houkačky a fanfáry - Microsite, App

09/08/2015
 
 
 
 
 
 
 
Online nástroj EVE
Zažijte produkty HELLA v segmentu elektrika a elektronika jako nikdy předtím
více
EVE
 
06/21/2013
Eliver
Vyzkoušejte si osvětlení našimi pracovními světlomety!
Více
Eliver
 
08/21/2019