Díly podléhající opotřebení
 
Díly podléhající opotřebení

Profesionál v oblasti osvětlení se setká s výrobcem silných brzd

Společnost HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS nabízí rozsáhlý sortiment v oblasti brzd - s vynikající technologií pro nejvyšší nároky. Součástí produktové palety je brzdové obložení pro kotoučové brzdy, brzdové čelisti a brzdové bubny, přičemž průběžně přidáváme další položky, kterými ji přizpůsobujeme požadavkům zákazníků. HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS patří mezi přední nezávislé dodavatele dílů pro brzdové soustavy. Jako přímý dodavatel máme desetileté zkušenosti a kompetenci odbytu jedné z největších obchodních organizací na světě. Kromě toho HELLA dodává široký výběr dílů podléhajících opotřebení, například rozsáhlý sortiment žárovek, stěračů a mnoha dalších výrobků.

11/02/2015

Brzdové systémy

Brzdové systémy jsou ve vozidle velmi rozhodujícím faktorem, co se týče bezpečnosti. Plánovaným sloučením značek HELLA a PAGID po souhlasu úřadů na ochranu hospodářské soutěže vznikne jeden z předních nezávislých dodavatelů dílů pro brzdové soustavy. Výrobou obložení kotoučových brzd pokrýváme téměř 100 % stav vozidel v Evropě. S brzdovým obložením tvoří ideální kombinaci z hlediska třecích vlastností a tedy také bezpečnosti, komfortu a životnosti.
Naše brzdové čelisti a brzdové bubny jsou pro Vás a Vaše zákazníky do budoucna perfektním řešením pro aplikaci na zadní nápravě. Předem namontované sady brzdových čelistí kromě toho spoří čas při montáži. Maziva, čističe brzd a různá příslušenství tento program doplňují. Samozřejmě, že budeme po schválení úřadem na ochranu hospodářské soutěže dále pokračovat v práci na našem programu výrobků, abychom optimálně uspokojili potřeby zákazníků. V plánu je stávající sortiment ještě zdokonalit, aby byl atraktivnější a v budoucnu rozšířit paletu výrobků o hydraulickou brzdu a o vybavení servisní dílny.

K domovské stránce našeho Joint Venture HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS

09/10/2015
 
 

Žárovky

Když je člověk na cestě s vozidlem, točí se vše kolem optimální viditelnosti. Rozhodující je přitom absolutní spolehlivá funkčnost osvětlení. HELLA zde má každopádně správnou technologii - z tohoto důvodu přináší HELLA velmi silný sortiment žárovek na vozovku:

  • Xenon: Pro větší výkon
  • Performance: Pro více světla
  • Design: pro větší nároky
  • Lifetime: pro větší životnost
  • High Wattage: To navíc pro profesionály
  • Standard: pro větší hospodárnost

 

Všechny naše žárovky od standardu až po Xenon podávají spolehlivý maximální výkon. Kdo vsadí na bezpečnost, nalezne pro každé vozidlo HELLA vždy mimořádnou a přezkoušenou kvalitu. Na jaký vývoj pro Vaše zákazníky chcete vsadit? Každopádně je HELLA symbolem bezpečnosti a vysoké spokojenosti zákazníků.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online katalogu HELLA

Ke konfigurátoru

09/03/2020
 
 

Lišty stěračů

Zde má kvalita profil! Aby měli naši zákazníci po delší dobu dobrou viditelnost, skrývá se v našich stěračích velké množství High Tech. Vysoce kvalitní povrstvení nano-grafitovými částečkami značně snižuje tření mezi stěračem a okenní tabulí. Výsledek: rovnoměrný a klidný provoz - a to při delší životnosti lišty stěračů! Dobrá viditelnost pro všechny: pro osobní vozidla, pro zemědělské a stavební stroje, užitková vozidla, nabízíme svým zákazníkům široký sortiment speciálních a univerzálních lišt stěračů. Bezpečnost - pro firmu HELLA je to vždy otázkou techniky.

K online katalogu HELLA

Ke konfigurátoru

09/03/2020
 
 

Zapalovací cívky

HELLA program pro zapalovací cívky zahrnuje 80 variant a stále se rozšiřuje. Jedná se zde o zapalovací cívky pro statický vysokonapěťový rozvaděč (RUV), u kterých probíhá řízení výlučně elektronicky - již nejsou zapotřebí žádné pohyblivé díly. Odpovídající vybavení se nachází ve všech moderních vozidlech se zážehovým motorem (Otto).

K online katalogu HELLA

09/03/2020
 
 
 
 
 
 
 
Online služby
Interaktivní nástroje, online katalogy, specializované weby a mobilní aplikace – nabídka online služeb společnosti HELLA v kostce.
Vice
Online služby
 
11/24/2015
Eliver
Vyzkoušejte si osvětlení našimi pracovními světlomety!
Více
Eliver
 
08/21/2019