Díly karoserie
 
Díly karoserie

Díly karoserie

Na nezávislém trhu s díly osvětlení specifickými pro vozidla je HELLA vedoucím dodavatelem s největším pokrytím trhu. Na základě naší inovativní síly, která nám pomáhá být stále atraktivnější pro větší modely automobilového průmyslu, neustále zdokonalujeme náš program v oblasti hlavních světlometů, osvětlení a vnitřního osvětlení. Funkční bezpečnost, přesnost a trvanlivost výrobků jsou vždy zajištěny díky „Kvalitě originálních dílů HELLA“. Ale také náš atraktivní program zrcátek stojí za shlédnutí.

11/13/2014

Hlavní světlomet

Jako za bílého dne - to je náš vzor při vývoji našich světlometů. Výsledkem byly vždy inovace světel, které napomohly při bezpečnosti jízdy v noci nebo za špatného počasí: dynamické světlo do zatáčky, adaptabilní systémy předních světel AFS, blikačů, halogen, Xenon. Pro každého řidiče představují naše inovace více bezpečnosti. Z tohoto důvodu je v nabídce široký sortiment specifický pro vozidla a univerzální světlomety, dálkové světlomety a mlhovky. Pro Vás klade HELLA světelné mezníky.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online-katalogu HELLA

09/03/2020
 
 

Světla

Komunikace světelnou rychlostí. V silničním provozu se často komunikuje pomocí světelných znamení. Spolehlivá světla firmy HELLA jsou v silničním provozu z hlediska bezpečnosti nepostradatelná. Od zadních světel a bočních obrysových světel pro jasnou indikaci polohy, přes brzdová světla a blikače pro bezpečnost v silničním provozu, až po obrysová světla, pomocí kterých důrazně upozorníte na svou velikost - u firmy HELLA naleznete pro každé vozidlo, tvar a funkci optimální řešení. A pokud je pojem "optimální" také otázkou techniky: pak samozřejmě najdete v našem online katalogu velký výběr žárovkových a LED variant až do posledního koncového světla.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online-katalogu HELLA

09/03/2020
 
 

Vnitřní osvětlení

Když slíbíme, že chceme vnést světlo do tmy, platí to samozřejmě také pro vnitřní prostory vašeho vozidla. Pomocí vnitřního osvětlení od firmy HELLA se bez problému orientujete ve vašem vozidle i za temné noci. Zda čiré sklo a vestavěné světlo nebo jako flexibilní lampa na čtení - pro dobrou viditelnost, také na nejmenším prostoru, v nabídce firmy HELLA jistě naleznete to správné řešení.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online-katalogu HELLA

09/03/2020
 
 

Zrcátko

Při zpětném pohledu zaručuje HELLA optimální bezpečnost. pro všechny nákladní vozidla, autobusy transportní automobily jsme v našem online katalogu sestavili nepřekonatelnou nabídku vnějších zrcátek. HELLA nabízí vše, co je pro zpětný pohled ještě bezpečnější: vyhřívaná zrcátka, motoricky přestavitelná nebo se širokým úhlem - naše zrcátka Vám poskytnou nejlepší viditelnost pro bezpečnou jízdu a přesné manevrování. Naše zrcátka jsou robustní a stabilní a přitom optimální pro použití za namáhavých pracovních podmínek. A protože jsme toho názoru, že bezpečný zpětný pohled nesmí být otázkou věku, naleznete u nás samozřejmě také vhodné zrcátkové systémy pro starší modely.

Ke katalogu univerzálních dílů

K online-katalogu HELLA

09/03/2020
 
 
 
 
 
 
 
Online služby
Interaktivní nástroje, online katalogy, specializované weby a mobilní aplikace – nabídka online služeb společnosti HELLA v kostce.
Vice
Online služby
 
11/24/2015
HELLA VALUEFIT
Zde najdete všechny důležité informace o sortimentu HELLA VALUEFIT: Osvědčená kvalita za skvělou cenu.
HELLA VALUEFIT
 
04/19/2016
Online katalog Hella

Rychleji, lépe, snáze! Zde najdete naše výrobky.

Online katalog HELLA
HELLA Online catalog
 
08/26/2020
Katalog univerzálních dílů

Aktuální, rychlý a velký výběr univerzálních dílů pro vaše vozidlo.

Katalog univerzálních dílů
 
02/11/2016