Car Body Lighting
 
Car Body Lighting

Car Body Lighting:
Rozmanité bezpečnostní osvětlení

V roce 1993 použila HELLA poprvé jako světelný zdroj ve třetím brzdovém světle LED diody. Jednalo se o vůbec první použití svítivých diod ve vnějším osvětlení vozidla. Od té doby se trh Car Body Lighting od základů proměnil: design třetího brzdového světla je dnes díky různým optickým prvkům možné připodobnit designu zadních světel. U osvětlení registrační značky také není zapotřebí speciálního zabezpečení proti odcizení, protože odpadla nutnost vyměňovat světelný zdroj. Kromě signalizačních funkcí na zádi vozidla hrají v portfoliu společnosti HELLA důležitou roli rovněž Car Body Lighting integrovaná do čelní části. Jako samostatná světla se přitom do předku vozidla instalují funkce jako obrysová a směrová světla nebo světla pro denní svícení, která byla dosud integrována do hlavních světlometů. Tímto způsobem rovněž podporujeme trend individualizace.

HELLA nabízí rozsáhlé portfolio všech těchto výrobků: díky dlouholetým zkušenostem vyvíjíme cenově příznivá řešení založená na standardních komponentách, ale i designové výrobky dle požadavků zákazníka.

07/13/2017

Milníky

 
 
 
 
 
 
 
Tekuté krystaly HD
Tekuté krystaly HD
HELLA_LCD_The_Art_of_Light_Teaser

Integrace displeje s tekutými krystaly (LCD) do LED světlometu začíná novou etapu v technologii automobilového osvětlení

Start the video here
 
Matrix HD Lighting System
Matrix_LED_160

The first high-definition digital lighting system from HELLA.

Start the video here