Absolventi
 
Absolventi

Absolventi

01/20/2017
HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariéra studenti absolventi HELLA CZ kariera hella-trainees

Jste čerstvými absolventy nebo to není tak dávno, co se za Vámi zavřela brána školy? Zaujala vás Firma HELLA a její aktivity? Nečekejte a využijte Váš talent u nás!

Nabízíme vám možnost budování kariéry, podporu odborného růstu a účast na řadě zajímavých projektů po celém světě.

Volné pracovní pozice

01/20/2017
 
 
 
KARIÉRNÍ STRÁNKY HELLA

Klikněte zde:
hella.jobs.cz

Kariérní stránky HELLA
 
01/20/2017
Příběhy studentů
  • Naděje na nový začátek

    Pro čerstvé absolventy VŠ není jednoduché se uplatnit na trhu práce. Proto pro mě bylo důležité si během studia najít stáž, kde využiji svoje vědomosti v praxi a získám nové zkušenosti. Právě to se mi povedlo a po roční stáži jsem získala ve špičkové vývojové laboratoři pozici zkušebního technika.

  • Základ do budoucna

    Již během studií na VŠ jsem využil možnosti HELLA trainee programu, což bylo klíčové pro mé zapracování. Postupné získávání zkušeností především v oblasti automotive a zpracování plastu mi pomohlo při ostrém startu kariéry na pozici 3D konstruktéra. Své záliby ve 3D modelování a technice nyní můžu rozvíjet den co den i díky zkušeným kolegům v týmu.

  • Převedení teorie v praxi

    Hlavním lákadlem pro přihlášení se do HELLA trainee programu pro mne bylo to, že jsem firmu dlouhodobě znal a sledoval a chtěl jsem, tehdy ještě jako student oboru Průmyslové inženýrství, nahlédnout do prostředí automobilového průmyslu, kde uvidím metody oboru v praxi. V rámci Hella trainee programu jsem mel možnost projít si celou firmu od vývoje světlometů, pres stavbu vzorku, předvýrobu až po finální montáž.

 
01/20/2017