LED
LED
LED

Symbioza techniki i designu — światła LED do jazdy dziennej marki HELLA

Innowacyjna technologia idąca w parze z doskonałym wzornictwem — oto właśnie światła LED do jazdy dziennej marki HELLA do samochodów kempingowych i dostawczych. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii LED gwarantuje ekstremalnie wysoką moc światła i długą żywotność przy minimalnym zużyciu energii.

Nasza bogata oferta obejmuje światła LED do jazdy dziennej w wielu różnych wykonaniach do rozmaitych zastosowań. Wszystkie łączy wysoka jakość HELLA.

12/02/2014

Kompaktowe wymiary, wysoka funkcjonalność i niepowtarzalny wygląd — oto najlepsza charakterystyka świateł do jazdy dziennej LEDayLine firmy HELLA do samochodów kempingowych i dostawczych. Dzięki stosowaniu świateł do jazdy dziennej Twój samochód będzie znacznie lepiej widoczny, co zwiększa bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.
Do kolejnych cech tych świateł należy prosty montaż, wysoka odporność na wibracje oraz typowe dla świateł LED niskie zużycie energii.
Oferujemy różne wersje w zależności od skosu w miejscu montażu.

LEDayLine
LEDayLine Zero
LEDayLine 15/30

02/09/2015

Światła do jazdy dziennej LEDayFlex marki HELLA do samochodów kempingowych i dostawczych umożliwiają bezpieczeństwo do samodzielnej aranżacji. Elastyczne ciągi modułów, wyposażone w okrągłe lub prostokątne diody LED wysokiej mocy, wtapiają się harmonijnie w przód samochodu. Przy całej swobodzie aranżacji — światła posiadają oczywiście również znane zalety świateł LED do jazdy dziennej. Oznacza to niższe zużycie energii w porównaniu z jazdą na światłach mijania, dominujący styl high-tech oraz co oczywiste, zwiększenie bezpieczeństwa.
Światła LEDayFlex są dostępne w dwóch wersjach — jako ciągi 5-8 okrągłych lub 5-6 prostokątnych modułów LED.

LEDayFlex, okrągłe
LEDayFlex, prostokątne

02/09/2015

To robi wrażenie — podłużne światła LED marki HELLA do jazdy dziennej do samochodów kempingowych i dostawczych stanowią ciekawy akcent wizualny i zwiększają bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Światła dostępne w dwóch wersjach o różnych możliwościach mocowania są przeznaczone do montażu poziomego. Komplet zawiera dwa światła po 12 diod LED, przekaźnik przełączny, śruby mocujące oraz ramkę montażową. Ramkę przykręca się od góry i mocuje światło na zatrzaskach.

2PT 980 680-821 Komplet świateł do jazdy dziennej, 12 V

Mocowanie za pomocą bocznych punktów przykręcania
2PT 980 680-801 Komplet świateł do jazdy dziennej, 12 V

12/02/2014
Stabförmige LED-Tagfahrleuchten von HELLA

HELLA oferuje również innowacyjne światła do jazdy dziennej do montażu powierzchniowego — nowy komplet świateł „Surface Mount“ błyszczy dzięki 10 wysokiej mocy diodom LED i ekstremalnie niskiej wysokości. Stanowi zatem doskonałą alternatywę do samochodów kempingowych i dostawczych, którą można zamontować łatwo w dowolnym momencie. Dzięki temu kompletowi świateł do jazdy dziennej Twój samochód zyska indywidualny styl, a Ty będziesz czerpać korzyści płynące z efektywnej technologii LED wyróżniającej się niewielkim spalaniem.
W komplecie znajdują się dwa światła i jeden przekaźnik. Pobór mocy wynosi 3 W.

2PT 980 880-811 Komplet świateł do jazdy dziennej, 24 V

12/02/2014
Die neue LED-Tagfahrleuchte “Surface Mount”

Będziesz doskonale widoczny — w przypadku wersji serii modułowej 90 mm HELLA do samochodów kempingowych i dostawczych można to potraktować dosłownie, ponieważ precyzyjny odbłyśnik łączy w sobie dwie ważne funkcje: świateł do jazdy dziennej i świateł pozycyjnych. Zapewni to żarówka Longlife oraz dioda LED Kartoval. 2 soczewki Kartoval modułu montażowego zapewniają optymalną wydajność światła. Przezroczysty klosz i atrakcyjny wygląd światła do jazdy dziennej gwarantują wysokie walory wizualne.
Dzięki zintegrowanej wtyczce K-Jetronic oraz opcjonalnej płytce montażowej montaż przebiega szybko i w nieskomplikowany sposób. W komplecie znajduje się żarówka P 21 W 12 V Longlife, dioda LED Kartoval 12 V i przewód przyłączeniowy.

2BE 010 102-101 Światło do jazdy dziennej 12 V ze światłem pozycyjnym
Akcesoria (do zamówienia osobno)

9AH 165 968-001 Płytka montażowa, przykręcana

12/02/2014
Runde HELLA Tagfahrleuchte mit LED Positionslicht

„Widzieć i być widzianym“ — zgodnie z tym mottem światła LED do jazdy dziennej 90 mm marki HELLA łączą w sobie wysoką funkcjonalność i charakterystyczny styl. Światła do jazdy dziennej do samochodów kempingowych i dostawczych posiadają czarną aluminiową obudowę i można je montować zarówno w pozycji stojącej, jak i wiszącej na pasie przednim.
W komplecie znajdują się dwie lampy z trzema diodami LED i zintegrowanym przekaźnikiem, wiązka kablowa z wtyczką AMP Superseal oraz uchwyt pałąkowy. Światło można zamontować za pomocą płytki montażowej (do zamówienia osobno).
Pobór mocy 5,5 W; masa: 390 g.

2PT 009 599-811 Komplet okrągłych świateł do jazdy dziennej

2PT 009 599-111 Światło LED do jazdy dziennej 90 mm, okrągłe, z 3 diodami LED 12 V/24 V, lewe
2PT 009 599-121 Światło LED do jazdy dziennej 90 mm, okrągłe, z 3 diodami LED 12 V/24 V, prawe
2PT 009 599-131 Światło LED do jazdy dziennej ze światłem pozycyjnym, okrągłe z 3 diodami LED 12 V/24 V, lewe
2PT 009 599-141 Światło LED do jazdy dziennej ze światłem pozycyjnym, okrągłe z 3 diodami LED 12 V/24 V, prawe

Akcesoria (do zamówienia osobno)
9AH 165 968-001 Płytka montażowa

12/02/2014
Die runde 90 mm LED-Tagfahrleuchte von HELLA

Te światła LED do jazdy dziennej do samochodów kempingowych i dostawczych rozszerzają ofertę modułowych świateł HELLA 90 mm. Dzięki dużej uniwersalności nadają się do różnych zastosowań i spełniają wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowana w nich technologia LED zapewnia maksymalne oświetlenie i bezpieczeństwo. Obudowa ze zintegrowaną elektroniką jest wykonana z ciśnieniowego odlewu aluminium, przez co jest odporna i wytrzymała — tak samo jako klosz, odporny na zarysowania i uderzenia kamieni. Ciekawym wizualnie elementem jest bardzo lekka soczewka z poliwęglanu o rozmiarach 40 x 60 mm.
Są bardzo efektywne — istniejące wersje halogenowe można w prosty sposób przebudować na moduły LED. Wersja wielonapięciowa 12/24 V.

1F0 011 988-031 Reflektor świateł drogowych LED ze światłem do jazdy dziennej i światłem pozycyjnym, zamontowana ramka
(dostępny również z mocowaniem typu performance)

1N0 011 988-011 Reflektor przeciwmgłowy LED ze światłem do jazdy dziennej i światłem pozycyjnym, zamontowana ramka

12/02/2014
90mm Modul mit LED-Tagfahrlicht
  • Print
Light is ... LED
Film LED

Wszystko na temat

HELLA LED expertise
Katalog części uniwersalnych
Znajdź produkty — w katalogu części uniwersalnych HELLA.

Katalog części uniwersalnych — wszystkie produkty HELLA w jednym miejscu.

Broszura na temat świateł do jazdy dziennej HELLA
Picture

Dowiedz się wszystkiego na temat świateł do jazdy dziennej HELLA — w naszej broszurze

naszej broszurze
konfigurator 90 mm
Konfigurator modułów 90 mm — poznaj różnorodność nowych modułów HELLA
Poznaj różnorodność modułów 90 mm — pomoże Ci w tym nasz konfigurator 90 mm