Systemy termiczne
Header

Systemy termiczne firmy Behr Hella Service: optymalny klimat dla ludzi i maszyn

07/26/2016
Dowiedz się teraz więcej na temat systemów termicznych firmy Behr Hella Service do maszyn rolniczych i budowlanych
Zwłaszcza w maszynach rolniczych i budowlanych szczególne istotne są niezawodne systemy termiczne. Ponieważ stosowane tu maszyny są często narażone dzień w dzień na niekorzystne warunki klimatyczne i muszą regularnie wytrzymywać wysokie obciążenia mechaniczne. Również kierowcy muszą dostosowywać się do zmieniających się często warunków klimatycznych.
Aby sprostać wysokim wymaganiom wobec człowieka i maszyny, bardzo ważne jest zapewnienie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie systemów termicznych, w których efektywne chłodzenie silnika oraz optymalna klimatyzacja kabiny idą w parze.

Dobrze, że również w przypadku maszyn rolniczych i budowlanych można sięgać po wysokiej klasy produkty Behr Hella Service w dziedzinie systemów termicznych.

Bowiem również w tej dziedzinie oferujemy szeroką ofertę produktów w połączeniu z najlepszą obsługą. Zapewnia to doświadczenie w zakresie produktów OEM firmy Behr, jednego z wiodących dostawców produktów do układów chłodzenia silnika i klimatyzacji pojazdów, oraz globalna organizacja sprzedaży firmy HELLA. W ten sposób joint venture Behr Hella Service może zaoferować perfekcyjne połączenie ceny, możliwości i jakości — a niezależne sklepy z częściami oraz specjalistyczne punkty sprzedaży części do maszyn rolniczych i budowlanych mają zapewnioną kompleksową obsługę w dziedzinie systemów termicznych. Kompetencja i niezawodność.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres zastosowań i jest na bieżąco rozszerzana.
W dziedzinie maszyn rolniczych oferujemy produkty stworzone specjalnie do chłodzenia silnika i klimatyzacji – od części dedykowanych do konkretnych pojazdów, po produkty uniwersalne.
Nasze rozwiązania w dziedzinie systemów termicznych do maszyn budowlanych obejmują również układy chłodzenia silnika i klimatyzację. Obejmuje to części zamienne do sprężarek i silników, lecz również do chłodzenia silnika i klimatyzacji maszyn budowlanych renomowanych producentów.

Zapewnimy również właściwe smarowanie wysokiej klasy układów klimatyzacji: dzięki naszej szerokiej ofercie olejów sprężarkowych do różnych wymagań.
Dlatego pod względem chłodzenia silnika i klimatyzacji do maszyn rolniczych i budowlanych zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom Behr Hella Service! Przegląd naszej kompleksowej oferty w tej dziedzinie oraz wiele szczegółowych informacji znajdziesz w naszej broszurze.
  • Print
Behr Hella Service