Narzędzia / aplikacje
Produkty do każdego zastosowania w rolnictwie.
Produkty

Właściwy reflektor na właściwym miejscu

Optymalne oświetlenie na miarę indywidualnych potrzeb – nie ma nic ważniejszego!
Przy użyciu naszego konfiguratora reflektorów roboczych możesz dobrać odpowiednie oświetlenie do swojego pojazdu, sprawdzić szczegółowe informacje na temat produktów oraz obejrzeć je w perspektywie 360 stopni. Nie tylko w domu, lecz dzięki naszej aplikacji HELLA także zawsze i wszędzie w drodze.
Wypróbuj również naszą aplikację do porównywania elementów oświetleniowych ELIVER. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat reflektorów roboczych i reflektorów dodatkowych oraz zobaczysz poszczególne produkty w różnych otoczeniach.

02/16/2016

  • HELLA_WHOLESALER_WORKLIGHT_CONFIGURATOR

Znajdź reflektor roboczy HELLA, który najlepiej pasuje do Twojego pojazdu – za pomocą naszego konfiguratora. Ponadto znajdziesz tu szczegółowe informacje techniczne na temat poszczególnych reflektorów. 

02/16/2016

Nasze narzędzie ELIVER umożliwia łatwe testowanie i porównywanie naszych produktów w realistycznych otoczeniach. W ten sposób zawsze znajdziesz idealny reflektor roboczy lub dodatkowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wystarczy kilka kliknięć, aby porównać różne technologie, takie jak halogen, ksenon i LED oraz przyjrzeć się rozkładowi światła na drodze polnej, drodze pozamiejskiej czy w terenie. Ponadto w aplikacji ELIVER dostępne są wszystkie najważniejsze informacje na temat wydajności, a także dane techniczne. Są to na przykład parametry zasięgu, szerokości pasma światła i natężenie światła. Funkcją specjalną aplikacji jest możliwość wyświetlenia odpowiedniego wykresu zasięgu światła i szczegółów technicznych, a także pobranie skróconych informacji o produkcie w postaci pliku PDF.

02/16/2016
  • Narzędzie Eliver Tool

Dzięki naszej najnowszej aplikacji mobilnej możesz mieć teraz ciągły dostęp do informacji na temat naszych reflektorów roboczych - także w drodze. Aplikacja ta zawiera również porównanie różnych technologii oświetlenia, ciekawe informacje na temat poszczególnych obszarów zastosowania oraz testów jakości HELLA, przedstawione w ciekawy i zabawny sposób.
Aplikację możesz pobrać bezpłatnie za pośrednictwem Apple iTunes lub GooglePlay.

02/16/2016
  • Aplikacje HELLA
  • Print
BROSZURA REFLEKTORY ROBOCZE HELLA
Picture

Wszystkie informacje i szczegółowe dane na temat reflektorów roboczych HELLA

Katalog części uniwersalnych
Katalog części uniwersalnych HELLA
Aktualnie, szybko, duży wybór!
Części uniwersalne dla Twojego pojazdu.