Jakość
 
Produkty do każdego zastosowania w rolnictwie.
 
Jakość

Sprawdzona jakość HELLA

Upał, wielogodzinna praca, wibracje i uderzenia. Ze względu na warunki pracy reflektory robocze muszą spełniać najwyższe wymagania. Dlatego wszystkie reflektory robocze HELLA przechodzą w fazie konstrukcji i produkcji określone badania. Aby zagwarantować najlepszą skuteczność w fazie eksploatacji.

02/16/2016

Test na działanie ciepła, zimna i wibracji

Nasze reflektory robocze na każdą pogodę.

Podczas badań wpływu zmiennych temperatur reflektory robocze HELLA są poddawane w komorach klimatycznych zmianom temperatury od –40 stopni do 90 stopni Celsjusza. Podczas badań wibracyjnych reflektory są przez długie godziny wstrząsane i poddawane działaniu sił 9,6 G, a temperatury wahają się przy tym od –30 do +80 stopni Celsjusza.
Badania te stanowią najcięższą próbę dla każdego materiału. Do produkcji seryjnej są kierowane wyłącznie urządzenia, które bez najmniejszego uszczerbku przejdą wszystkie badania. Raporty z badań są archiwizowane przez okres 15 lat.

02/16/2016
 
 

Test na pryskającą wodę

Wodoszczelne reflektory robocze.

Reflektory robocze HELLA są testowane w uniwersalnych komorach wodnych symulujących realne warunki otoczenia. Kabiny te posiadają wyposażenie umożliwiające symulację deszczu, spiętrzonej wody, strumieni wody i mgiełki wodnej.
Produkty są tu poddawane próbie szczelności w cyklicznym teście pryskającej wody pod ciśnieniem do 5 bar oraz w teście strumieni wody pod ciśnieniem do 10 bar.

02/16/2016
 
 

Test myjki wysokociśnieniowej

Reflektory robocze odporne na mycie w myjni samochodowej.

Reflektory robocze są testowane pod ciśnieniem wody do 100 bar i temperaturze wody do +80 stopni Celsjusza. Test ten symuluje warunki mycia w myjni samochodowej lub za pomocą myjki wysokociśnieniowej.

02/16/2016
 
 

Próba zanurzeniowa szczelności pod ciśnieniem

Reflektory odporne na działanie ciśnienia.

Podczas tej próby reflektory robocze są przez 30 minut zanurzane w rurze zanurzeniowej w wodzie na głębokości 1 metra. W tym czasie do urządzenia nie może wniknąć woda. Próbę tę przechodzą wszystkie reflektory robocze LED.

02/16/2016
 
 

Badanie pyłoszczelności i badanie w rozpylonej solance

Reflektory robocze

W badaniu pyłoszczelności sprawdza się stopień zabezpieczenia reflektora roboczego przed ciałami stałymi. W tym celu urządzenie jest poddawane działaniu mieszanki pyłu i powietrza. Badanie w rozpylonej solance symuluje ciężkie warunki na drodze. Reflektor roboczy przez okres do 700 godzin przebywa w rozpylonej solance, aby określić jego odporność na korozję.

02/16/2016
 
 
 
 
  • Print
 
 
Aplikacja Worklight

Poznaj reflektory robocze firmy HELLA dzięki naszej darmowej mobilnej aplikacji.

Wypróbuj aplikację prezentującą reflektory robocze HELLA!
 
Wiedza praktyczna
Jak zapewnić optymalne oświetlenie miejsca pracy? Jakich reflektorów roboczych użyć w przypadku zastosowań specjalnych? Rady profesjonalistów znajdziesz tutaj
Picture
 
BROSZURA REFLEKTORY ROBOCZE HELLA
Wszystkie informacje i szczegółowe dane na temat reflektorów roboczych HELLA.
Picture
 
Katalog części uniwersalnych
Aktualnie, szybko, duży wybór!
Części uniwersalne dla Twojego pojazdu.
Katalog części uniwersalnych HELLA