System zdalnego sterowania HELLA
 
HELLA Rolnictwo
 
System zdalnego sterowania HELLA

System zdalnego sterowania do maszyn rolniczych i budowlanych

02/16/2016
Das Funk-Steuersystem für Land- und Baumaschinen von HELLA
Wytrzymały system zdalnego sterowania firmy HELLA do maszyn rolniczych i budowlanych umożliwia kierowcy komfortowe otwieranie drzwi kabiny. Dodatkowy sterownik z maks. czterema sygnałami wyjściowymi umożliwia ponadto włączanie świateł, np. funkcji reflektorów roboczych lub funkcji Coming Home. System zdalnego sterowania HELLA umożliwia również bezproblemowe włączanie światła ostrzegawczego oraz otwieranie i zamykanie pokryw, np. komory silnika i skrzynek narzędziowych.

Nadajnik składa się z dwóch elementów: elektroniki i transpondera. Transponder odpowiedzialny za funkcję immobilizera działa niezależnie od elektroniki nadajnika i można go skonfigurować indywidualnie.

Pilot jest wyposażony w gniazdo na schowanie brody mechanicznego klucza. Klucz nie należy do wyposażenia elektroniki nadajnika i jest montowany z reguły samodzielnie przez klienta.

W trakcie produkcji odbiornika są programowane dwa klucze z pilotem i przyporządkowane do urządzenia. Do samodzielnego zaprogramowania kluczyka z pilotem jest potrzebny przynajmniej jeden działający i zaprogramowany kluczyk. Maksymalnie można zaprogramowanych 7 kluczyków. Jeżeli zaprogramowano już maksymalną liczbę kluczy, to przy kolejnym programowaniu nastąpi nadpisanie ostatniego miejsca na klucz.
02/16/2016
02/25/2016
  • Print
 
 
Konfigurator reflektorów roboczych

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

Picture
 
ELIVER
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
 
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.
Picture