Shapeline
 
 
Shapeline

HELLA Shapeline – Design your light!

11/07/2016
Modułowa seria lamp jedno- i wielofunkcyjnych Shapeline firmy HELLA.

Modułowa seria HELLA Shapeline obejmuje użytkownikom bogaty wybór jedno i wielofunkcyjnych lamp przednich, bocznych i tylnych o różnych kształtach oraz różnych funkcjach oświetleniowych. Zaliczają się do nich światła cofania, tylne światła przeciwmgłowe, światła ostrzegawcze, światła hamowania, światła hamowania z kierunkowskazami, boczne konturowe, światła obrysowe, kierunkowskazy, tylne światła odblaskowe i światła pozycyjne.

Dostępne są też elementy zdobnicze bez funkcji świetlnych. Dzięki modułowej koncepcji asortymentu lampy można przy tym łączyć w praktycznie dowolne konfiguracje.

W zależności od funkcji oświetleniowej lampy są dostępne z czerwonymi, białymi lub żółtymi.
Poszczególne moduły posiadają symetryczną konstrukcję. Można je montować zarówno z prawej, jak i z lewej strony pojazdu oraz w pozycji obróconej o 180°.
Przystosowane do instalacji elektrycznych o różnych napięciach lampy Shapeline posiadają aprobaty SAE i ECE oraz spełniają wymogi normy EMC5. Lampy posiadają klasy ochronności IP6K7 i IPX9K, są więc odporne na mycie myjką ciśnieniową i pyłoodporne .

Dostępne lampy oferują w zależności od funkcji trzy różne opcje montażowe: montaż klejowy, śrubowy i kulkowo-wciskowy.
Moduły serii Shapeline można dzięki temu montować w prawie wszystkich popularnych modelach pojazdów, także pojazdów rolniczych.

11/07/2016
  • Print
 
 
Shapeline konfiguratora
 
Konfigurator reflektorów roboczych

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

Picture
 
ELIVER
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
 
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.
Picture