Najlepsze produkty
HELLA_MANUFACTURER_AGRICULTURAL_CONSTRUCTION_MACHINES
Najlepsze produkty

WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW DO MASZYN ROLNICZYCH

Najlepsze produkty HELLA do maszyn rolniczych obejmują liczne rozwiązania i wybrane produkty do różnych zastosowań. Mocne reflektory robocze, elastyczne reflektory modułowe czy innowacyjne elementy elektroniczne: w ofercie HELLA znajdziesz zawsze odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Przedstawiamy tu również informacje na temat wybranych produktów z dziedziny oświetlenia i elektroniki.
02/16/2016

  • Modułowa seria lamp jedno- i wielofunkcyjnych Shapeline firmy HELLA.

Nowa modułowa seria lamp jedno- i wielofunkcyjnych HELLA Shapeline idealnie łączy w sobie technikę i design. Liczne i różnorodne funkcje oświetleniowe i formy lamp umożliwiają także producentom wytwarzanych w niewielkich seriach maszyn rolniczych uzyskiwanie zindywidualizowanej, a mimo to spójnej estetyki przodów, boków i tyłów pojazdów.

11/07/2016
  • Modułowa seria lamp jedno- i wielofunkcyjnych Shapeline firmy HELLA.

Pionierska moc światła LED na poziomie oświetlenia ksenonowego mimo niezwykle kompaktowej konstrukcji: reflektor Modul 70 LED IV generacji jest wyposażony w 3 mocne diody LED wytwarzające światło o mocy 2500 lumenów przy zużyciu prądu zaledwie 30 W. Dzięki swej solidnej konstrukcji wytrzyma nawet największe obciążenia.

02/16/2016
  • Najlepsza kompaktowość: Modul 70 LED IV generacji firmy HELLA

Duża różnorodność produktów do szeregu zastosowań wyróżnia szeroką ofertę reflektorów modułowych HELLA 90 mm. Technologia halogenowa, ksenonowa lub LED, światła mijania, drogowe lub inne funkcje oświetlenia – dzięki produktom 90 mm firmy HELLA możesz cieszyć się maksymalną swobodą.

02/16/2016
  • Najlepsza wszechstronność: reflektory modułowe 90 mm firmy HELLA
Radio_Transmitter_System_Highlights_HELLA

System zdalnego sterowania firmy HELLA umożliwia kierowcy komfortowe otwieranie drzwi kabiny. Pilot zdalnego sterowania może być wyposażony w jeden lub dwa przyciski w zależności od życzenia klienta. Jego solidna konstrukcja została stworzona specjalnie do maszyn rolniczych. Dodatkowy sterownik z maks. czterema sygnałami wyjściowymi umożliwia ponadto włączanie świateł, np. funkcji Coming Home. System zdalnego sterowania HELLA umożliwia bezproblemowe włączanie światła ostrzegawczego oraz otwieranie i zamykanie pokryw, np. komory silnika i skrzynek narzędziowych.

Na życzenie klienta istnieje możliwość nadania indywidualnego wyglądu, np. poprzez umieszczenie logo klienta.

System zdalnego sterowania HELLA znajduje się obecnie w fazie konstrukcyjnej. Wzory są dostępne na zapytanie.

02/16/2016

Elektroniczny immobilizer marki HELLA – z certyfikatem niemieckiego Urzędu ds. Ruchu Drogowego – zabezpiecza pojazdy przed użyciem przez osoby nieupoważnione, zatem może stanowić ochronę przed kradzieżą. Pozwala to na wyeliminowanie czasów przestoju i związanych z tym strat finansowych z powodu kradzieży pojazdu. Po zamontowaniu immobilizer jest w pełni zintegrowany z pojazdem i niewidoczny dla osób nieupoważnionych. Aktywacja następuje poprzez odłączenie maks. trzech urządzeń sterowniczych, np. rozrusznika, zapłonu i pompy paliwa.

02/16/2016
  • Najlepsze bezpieczeństwo: elektroniczny immobilizer HELLA

Oświetlenie już od wielu lat jest uznawane w świecie motoryzacji jako doskonały element stylistyczny, dlatego rozwiązania te znajdują obecnie coraz szersze zastosowanie również w maszynach rolniczych. Coraz ważniejszą rolę odgrywa w nich unikalny i niepowtarzalny design. Można to zrealizować optymalnie z zastosowaniem indywidualnych rozwiązań LED. HELLA posiada ponad 100-letnie doświadczenie w dziedzinie wyposażenia motoryzacyjnego i cały czas zajmuje się rozwojem technologii oświetlenia, od pierwszego pomysłu, po gotowy produkt. W ten sposób można optymalnie zrealizować oczekiwania producentów i projektantów. Nasza światowa sieć oddziałów zapewnia optymalne wykorzystanie efektu synergii i zasobów firmy. Taki transfer know-how oraz nasze kompetencje w zakresie motoryzacji wielkoseryjnej stanowią wyraźne zalety przy nowych projektach. I co najważniejsze: klient jest włączony w proces od samego pomysłu po gotowy wyrób. Z nami zrealizujesz marzenia! Szukasz produktów, dostosowanych precyzyjnie do Twoich potrzeb? Chętnie się tym zajmiemy. Skontaktuj się z nami, aby wspólnie wykonać krok w kierunku przyszłości.

02/25/2016
  • Zrealizuj swoje indywidualne rozwiązanie z firmą HELLA
  • Print
Konfigurator reflektorów roboczych
Picture

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

ELIVER
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Picture
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.