Moduł 90 mm
HELLA Rolnictwo
Moduł 90 mm

Reflektor przedni Modul 90 mm

02/16/2016
Vielfältiges Highlight: Das HELLA 90 mm Modulscheinwerfer-Programm
Kompakt und leistungsstark: Das HELLA 90 mm Modulscheinwerfer-Programm
Das HELLA 90 mm Modulscheinwerfer-Programm im informativen 90 mm Konfigurator
Oferta reflektorów modułowych 90 mm firmy HELLA obejmuje różne serie urządzeń do niemal każdego zastosowania.
Oferta obejmuje wszystkie technologie światła – od oświetlenia halogenowego i ksenonowego, po oświetlenie LED – jak również szereg różnych funkcji światła. Na przykład przeznaczony głównie do długich dystansów reflektor 90 mm Performance łączy w sobie światło mijania i światło drogowe w sprawdzonej technologii halogenowej. Połączenie funkcji światła mijania i światła drogowego w jednym module reflektora oferują również moduły 90 mm Premium, dostępne do wyboru w technologii halogenowej lub ksenonowej i dzięki wyposażeniu w soczewkę DE 70 mm zapewniające oświetlenie klasy high-end. Ponadto jest również dostępna wersja pojedyncza z halogenowym światłem mijania.
Innowacyjną technikę oferuje wielonapięciowy moduł Bi-LED drugiej generacji, wyposażony w białe diody LED wysokiej mocy o świetle zbliżonym do oświetlenia dziennego oraz polimerową soczewkę 70 x 55 mm.
Również nowa seria modułowa LED L 4060 jest wykonana w energooszczędnej i mocnej technologii LED. Seria ta wyróżnia się dużą różnorodnością wersji. Podstawowe funkcje światła mijania lub światła drogowego można łączyć w razie potrzeby z różnymi dalszymi funkcjami, np. światłem do jazdy dziennej, światłem pozycyjnym czy kierunkowskazem.
Cechą szczególnie wartą podkreślenia jest prosta możliwość wymiany rodzaju oświetlenia dla wszystkich jedno- i wielofunkcyjnych modułów halogenowych i ksenonowych 90 mm, którą HELLA oferuje jako jedyny producent. W ramach kompatybilnych rozwiązań montażowych posiadane moduły można bez problemu wymienić na technologię LED.
02/16/2016
Moduły lamp przednich 90 mm firmy HELLA stosuje się w niemal wszystkich rodzajach pojazdów. Są małe, lecz mocne – a dzięki modułowej budowie oferują wysoką elastyczność, która zwłaszcza w dziedzinie maszyn rolniczych otwiera liczne możliwości zastosowania.
Reflektory modułowe są dostępne w technologii halogenowej, ksenonowej lub LED. Zwłaszcza nowe moduły Bi-LED drugiej generacji oraz moduł LED L 4060 oferują dzięki innowacyjnej technologii LED doskonałą moc światła, wysokie oszczędności oraz światła mijania i/lub światła drogowe o barwie zbliżonej do oświetlenia dziennego. Poprawia to widoczność w nocy, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo. Moduł Bi-LED łączy te dwie główne funkcje światła w jednym reflektorze, dzięki czemu nadaje się zwłaszcza do zastosowań o niewielkiej ilości miejsca na montaż.
Moduł L4060 oferuje połączenie światła mijania lub światła drogowego z licznymi funkcjami dodatkowymi, takimi jak światło do jazdy dziennej, światło pozycyjne czy kierunkowskaz. Dzięki temu można zrealizować rozwiązania dostosowane idealnie do indywidualnych potrzeb.
Również użytkownicy klasycznych modułów 90 mm Premium lub Performance z funkcją świateł mijania i świateł drogowych w technologii halogenowej lub ksenonowej nie muszą rezygnować z technologii LED. HELLA stworzyła unikaną i przyszłościową koncepcję umożliwiającą szybką i prostą wymianę istniejących modułów na technologię LED również w późniejszym czasie. Dlatego również przy wyborze modułów lamp przednich 90 mm warto skorzystać z kompetencji HELLA. Nasze produkty są bowiem symbolem jakości, praktyczności, bezpieczeństwa i oszczędności.
02/16/2016

Moduł 90 mm LED L 4060

Napięcie robocze: zasilanie wielonapięciowe 9 – 32 V
Funkcje: światło mijania, światło drogowe, światło przeciwmgłowe, światło do jazdy dziennej, światło pozycyjne, kierunkowskaz i światło zakrętowe
Sposób podłączenia: zintegrowana wtyczka FEP, 4-pinowa; adapter na wtyczkę DEUTSCH
Specyfikacja: norma HELLA N67101 1.2 Car Premium / 3.2 Caravan Premium / 4.1 Bus / 6.1 Truck / 7.2 Agro Plus
Homologacja: ECE / SAE

  • Światło mijania ECE-R112 S01 / SAE J566, FMVSS108
  • Światło drogowe ECE-R112 S01 / SAE J566, FMVSS108
  • Światło przeciwmgłowe ECE-R19 F3 Serie 04 / SAE J583
  • Światło do jazdy dziennej ECE-R87 / SAE J2087
  • Światło pozycyjne ECE-R7 / SAE J222
  • Światło doświetlania zakrętów ECE-R119 / SAE J852

Reflektor modułowy 90 mm Premium

Napięcie robocze/napięcie sieci: 12 V / 24 V
Funkcje: światło mijania i/lub światło drogowe
Soczewka: DE 70 mm
Technologia: halogenowa lub ksenonowa
Klosz: z hartowanego szkła, bez układu optycznego
Odbłyśnik: aluminium
Podłączenie: za pomocą ekranowanego przewodu zasilającego o długości 0,5 metra z odłączaną wtyczką
Homologacja:
ECE/SAE

Reflektor modułowy 90 mm Performance

Napięcie robocze/napięcie sieci: 12 V / 24 V
Funkcje: światło mijania lub światło drogowe
Soczewka: reflektor świateł mijania z soczewką DE 50 mm
Technologia: halogenowa
Klosz: z hartowanego szkła, bez układu optycznego
Odbłyśnik: aluminium
Podłączenie: za pomocą ekranowanego przewodu zasilającego o długości 0,5 metra z odłączaną wtyczką
Homologacja: ECE

Przegląd wszystkich modułów 90 mm oraz dalsze informacje można znaleźć w naszym praktycznym konfiguratorze 90 mm.

02/16/2016
06/27/2016
  • Print
Konfigurator reflektorów roboczych
Picture

Właściwy reflektor roboczy do każdej sytuacji

ELIVER
Poznaj lampy ostrzegawcze przy użyciu interaktywnej aplikacji Eliver!
Porównywanie technologii oświetleniowych i zasięgu świateł — tutaj znajdziesz właściwe reflektory robocze i lampy ostrzegawcze.
APLIKACJA ELEKTRONIKA
Picture
Nasze elementy elektroniczne do maszyn rolniczych i budowlanych – poznaj je interaktywnie.